Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen fajta a...

Szerintetek milyen fajta a képeken látható ló?

Figyelt kérdés

Nagyon öreg herélt, annyit tudok róla, hogy régebben eredményesen versenyzett. Sajnos mást nem. :( Van még róla kép, de azokon borzasztó sovány..(hozzánk kerülésekor készültek)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. jan. 9. 19:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A 93-as a sütés évét jelenti, ami esetünkben 1993, mivel ebben az évben tették kötelezővé a lovak egységes sütését a köztenyésztésben is, így akár lehet néhány évvel öregebb is. A 47-es az adott megyében kiadott száma, hogy abban az évben őt hanyadikként sütötték be, viszont kellene még a tarkójához közelebb két betűt találnod, ami megmutatja, hogy melyik megyében sütötték be. Pl CD-Csongrád, FR-Fejér..stb.
2013. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Elég nehezen kivehető, de szerintem PT. Gondolom ez Pest megyét jelenti
2013. jan. 10. 21:08
 13/18 anonim ***** válasza:
Kisbéri, telivér vagy sportló jöhet szóba. Szerintem egy kisbéri telivér keverék.
2013. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mivel nem nullás sütésű, így ismert a származása is.

MLoSZ lótenyésztési felügyelővel kell felvenni a kapcsolatot. Nála kell lóazonosítást kérni, utána vérvétel, és új útlevelet kiváltani neki, ebbe plusz összegért a négy ősi soros származását is ki lehet kérni. Javaslom minél hamarabb rendezni a ló papírjait, mert ezek és a kötelező vérvételek nélkül a hatóság megbűntethet nem kis összegre.


Szerintem kisbéri vagy mezőhegyesi félvér, esetleg magyar sportló van még az ősök közt.

2013. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
szerintem is kisbéri lehet.
2013. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

[link]



Ennek a lónak mi lehet a fajtája? Mágusnak egy az egyben ugyanilyen feje van!!!

2013. jan. 21. 18:58
 17/18 csaba korponay válasza:
Nekem is nagyon hasonlit erre a lovam. Ha nyakon van sutve akkor magyar félvér. De attol fuggetlenul eléggé kisbéri jellegü.
2013. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kisbéri lehet, de szerintem telivér is van a felmenôi között, legalábbis az elsô képrôl úgy tûnik.
2013. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!