Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet rá ínvédőt vagy bármilye...

Lehet rá ínvédőt vagy bármilyen lábvédőt rakni?

Figyelt kérdés
A lovamnak belefúródott egy drót a lábába. Még 2 éve. Azóta ott maradt egy hatalmas csomó. De tényleg nagy. Szóval nem tudom, hogy erre lehet-e ínvédőt, fáslit vagy bármi mást rakni?

2013. jan. 11. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tegyél rá semmit, mert feltörheti.
2013. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már, akkor fásli, mert az rugalmasan követi a láb vonalát, míg az ínvédő az legtöbbször kemény és fix. Persze van belőle extra bundás, meg zselés, de gondolom nincsen 40-50 ezred egy jó fajtára.

Fásli, alátéttel, szerintem...

2013. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rugalmas fáslit alátéttel vagy neoprén ínvédőt tehetsz rá próbaképp, mert ezek elég puhák. A magam részéről inkább az ínvédőt vagy gyorsfáslit javaslom, nehezebb elrontani. Ha bármi törést, nyomást tapasztalsz arra a lábára többet ne tegyél semmit.
2013. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a csomó a lábán elől található nem az ín részen. Értem köszönöm!
2013. jan. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!