Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy írják ezt a lónevet?

Hogy írják ezt a lónevet?

Figyelt kérdés
Régen láttam egy filmet és úgy hívták a lovat hogy dilájlá ,szeretném így hívni a lovam .De nem tudom már hogy hogyan kell leírni.De a névtáblájára pedig rá kell írnom.
2013. jan. 13. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Delilah

De nincs a lovadnak neve? Mert elég furán fog rádnézni, ha hirtelen másként szólítod...

2013. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lo amit Deliahnak akarok hívni az már az enyém .Most vettük,csak holnap hozzák a lovardába ott pedig a táblát ki kell tölteni.
2013. jan. 13. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt értem. De gondolom, neve már van. :-) A lovakat nem szokás átnevezni. Van a lóútlevelében, származási lapjában, akárhol egy neve. Úgy hívják. :-)
2013. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a könyvében már biztos van neve, ha arra hallgat minek átnevezni? ráadásul pont egy ilyen névre aki nem tanult angolul az ki se fogja tudni ejteni ha csak leírva látja
2013. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát...nem érdekel.;)
2013. jan. 14. 08:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Am azért nevezem át,mert elég nyomi neve van.(Sanyi)Pedig ő a tökéletes,csak valami okos nevezte el akinél először volt.
2013. jan. 14. 08:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig nem ideális név egy kancának.Főleg nem egy hafinak.
2013. jan. 14. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban fura név egy kancának, de ha már mindenron meg akarod változtatni, miért nem egy hasonló hangzásút választasz? Pl Sammy (Samantha becézve), Sandy, Saci vagy valami amiben kiérződik az "...a...i". Neked lenne ezzel könnyebb meg persze a lovadnak.
2013. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még meggondolom de az csak nem baj ha megkérdeztem?
2013. jan. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!