Kezdőoldal » Állatok » Lovak » . Hogy tudnám kipróbálni a...

Pv98 kérdése:

. Hogy tudnám kipróbálni a galopp versenyzést? És a másik kérdés hogy hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon megköszönném ha megmondanátok h hol tudom kipróbálni!:D

köszi

14/l



2013. jan. 15. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

14 évesen galopp lóra sem engednek ülni

kipróbálásra nincs lehetőség, max csak munkalovas lehetnél, de 14 évesen lehetetlen

2013. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm mondta, hogy ki tudta valahol próbálni. Persze nem rendes versenylovat hanem "tanító lóval". Valahol a profik is elkezdik tanulni a galoppot. Meg mondta az ismerősöm, hogy az a ló lefutotta a távját és szinte magától megállt. Igazából csak fent kell maradni és kapaszkodni.
2013. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet 14 évesen is galopplovat lovagolni. Az egyik volt osztálytársam 12 évesen már versenyben lovagolt, most egy angol istállóban munkalovas, illetve amatőr lovas, van már nyert versenye is.


Először is tudnod kell hozzá lovagolni. De tényleg. A pályára készített lovak nem kislányoknak valók, hanem képzett lovasoknak. Milyen szinten lovagolsz?


Nem tudom hogy laksz, de ha ki tudsz menni Alagra vagy a Kincsem parkba, tudnak segíteni. Hogy kiskorúakat bevállalnak-e, azt nem tudom, de ha jó lovas vagy feltétlenül megér egy próbát.


Ha vidéki vagy akkor a közeledben kell keresned olyan istállót, ahol telivéreket tartanak és ha máskor nem, hát télen, a szezon előtt, mielőtt felviszik a lovakat tréningbe kaphatsz lehetőséget.


Ahhoz hogy versenyben indulhass nagyon hosszú még az út.

2013. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Emyke031 ***** válasza:

Merrefelé laksz? Amúgy gondolom tudsz lovagolni...?

Találtam ilyet:

[link] - Veszprém (Nyirád)

v. az ismerőseim Felsőpakonyra jártak.

Ill. érdeklődhetnél Bp. - Kincsem Park, ...

2013. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves lány vagyok, és nekem is nagy álmom, hogy kipróbálhassam, valószínű a Kincsem parkban érdemes, és előtte megnézik, hogy hogyan lovagolsz. Én pl. díjugratok heti 3x, de még így is várnom kell még min. 1 évet, hogy meglegyen az a lovastudásom.
2013. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul figyelmedbe ajánlom a British Racing School alapítványi, ingyenes 9 hetes képzését, amire 16-22 éves EU-s állampolgárok jelentkezhetnek. Az sem gond ha kezdő lovas vagy, megtanítanak mindenre.


[link]

2013. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12évesen nem lehet MO.n versenyben lovagolni.

lovastanuló:14

amatőr:15 v 16

zsoké:18

amúgy van Zsokéiskola és ott megtanítanak az alapokra és egy idő után versenyben is lovagolhatsz

2013. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!