Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két ugró lóról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2013. jan. 16. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyanúsan olcsó - vagy nagy sz...rban vannak és muszáj eladni, vagy a lóval van bibi. Egy képzett, ráadásul nem rossz származású ló, aki még versenypályát is látott, ha nincs semmi gond vele, nem ennyibe szokott kerülni. Én mindenesetre megnézném közelebbről, s ha jónak tűnik, tehát mentes a vérmérsékleti és kiképzésbeli hibáktól és még egészségileg is korrektnek tűnik, akkor gyorsan megnézetném alaposan egy hozzáértő állatorvossal. Ha szerinte is rendben, akkor fizetnék és örülnék. :-)

A másodiknak azért kíváncsi lennék az árára.... Származás itt is elég oké, a képek alapján nagyon egyben van a paci, ő is érdekes lehet.

2013. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A második ló ára tuti ilyen millió körül lehet, ha frízt szeretne cserébe.
2013. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

A kanca nagyon gyanús, ennyiért nem lehet képzett, egészséges lovat venni, vagy az egyik vagy a másik. Ha vevő vagy hívd fel és nyugodtan kérdezd meg hogy van-e valamilyen egészségügyi problémája a lónak, aztán irány próbalovaglásra, majd vissza az állatorvossal. Egyébként én nem lepődnék meg ha kupec lenne, az is lehet hogy csak felrakott két képet egy tetszőleges sötétpej kancáról... bár akkor szerintem többet kérne érte.


A csődör igazán szuper, de nem ez az árkategória.


Ha ugrólovat keresel kezdő lovasnak, szerintem olyan 500 ezres kategóriában találhatsz megfelelőt, kis szerencsével olcsóbban is.

2013. jan. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A csődőrnek Justboy a nagyapja, szóval biztosan jó ló. A képeken is látszik, hogy a mozgása is eléggé rendeben van, szóval nem csak ugrásra alkalmas. De az biztos, hogy nem olcsó.
2013. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az első kupecnál van :D békés megyét kerüld el jó messzire.A másik árban 2milló környékén van asszem.
2013. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Békésszentandráson lakik a dédnagymamám, gyakran járunk oda, és szemben velünk van egy állatorvos, akivel nagyon jóban vagyunk. Ha legközelebb megyünk, szerintem azért megnézem. :D
2013. jan. 17. 11:22
 7/11 A kérdező kommentje:
2 milliós lovat asszem inkább nem veszek. :D
2013. jan. 17. 11:22
 8/11 A kérdező kommentje:

És ő?

[link]

2013. jan. 17. 11:24
 9/11 A kérdező kommentje:
2013. jan. 17. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit utóljára linkeltél, azt megnézném. :-)
2013. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!