Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szürke lovon a barna vagy a...

Szürke lovon a barna vagy a fekete kantár állna jobban?

Figyelt kérdés
Bnőm arabján barna vagy. Iszonyat jól áll neki. De körülöttem a szürkéken fekete kantár van és az is nagyon szuperül áll. Szal most nem tudok dönteni. Szerintetek? :)

2013. jan. 17. 19:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
szerintem fekete. :)
2013. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
én is a feketére voksolok :9 a fekete olyan eleganciát kölcsönöz a lónak amilyet egy barna nem tud :) és ez később egy versenynél sokat jelenthet :)
2013. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Barátnőm legyes szürke lován világos barna kantár van és hozzá színben illő nyereg. Ő maga, meg világos barna halorider kobakot hord. Szerintem nagyon elegáns tud lenni ez is, viszont tényleg az kell, hogy az árnyalatok stimmeljenek.
2013. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mutass képet a lóról! :) szerintem fejformától és a szín árnyalattól is függ!:D
2013. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete jobban áll egy szürkének. A barnát sárga, pej vagy fakó lovon jobban el tudom képzelni.
2013. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Fekete párti vagyok. :-) És a szürke arabomnak is az van - szerintem nagyon jól mutat rajta! :-)
2013. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bár én a fekete felszerelést jobban szeretem, a szürke lovaknak szerintem szép a barna is, sőt... :)
2013. jan. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én meg barnapárti vagyok, barnát használtam a szürke lovamhoz. a barnának van előnye és hátránya is. szerintem jó minőségű használt nyerget (pl stübben, kieffer) sokkal könnyebb találni barnában, viszont minden egyébből (pl. kantár, kengyelszíj, martingál, stb) nagyobb a választék feketében. továbbá a feketéhez bármilyen szín passzol, a barnához nem. de én mégis a barnát szeretem jobban.
2013. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fúha köszönöm szépen! Úgy látszik megoszlanak a véleményem. Nem tudom tudok-e a lovamról felrakni képet, de leírom, hogy néz ki. Szal 170 környéki, és ez a hófehér, jegytelen magyar sportló. A feje jó nagy és egyenes :))
2013. jan. 18. 14:08
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen barna :)

[link]

2013. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!