Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Esőben lovaglás?

Esőben lovaglás?

Figyelt kérdés
Esik az eső, plusz van egy csomó hó. Megéri kimennem? Nagyon régen lovagoltam már(egyetemista vagyok), de most végre van időm, energiám hogy kimenjek, de elég jól esik az eső. Megéri kimennem? Te hogy döntenél? :D Sajnos nincs fedett hely, ahol lovagolhatnék.

2013. jan. 20. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nem kockáztatnám ha nincs fedett hely. A hó pillanatokon belül elolvad az esőtől és akkor tiszta sár, nagyobb az elcsúszás veszélye.
2013. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sziaa szerintem nagy hülyeség ha esőben mész lovagolni, egyrészt a lónak sem jó másrészt a talaj sem az ideális a lovagláshoz ilyen időben . vrd meg míg eláll és nem lesz sár odakinn hidd el a lovadnak is jobb lesz ez igy
2013. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most még sár nincs, csak eső meg hó. Plusz, hogy olvad, a patkósarkak talán jobban fognak. Csak az esővel van bajom, hogy elázik a ló, a cucc, meg én.
2013. jan. 20. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Haha én most jöttem egy hatalmas terepről. :)) Nálunk hó van és szitálás, de engem ez nem zavart. És a lovamat sem. Kimentünk, ahol tudtunk ügettünk, ahol nem tudunk mást ott léptünk, a gátoldalban viszont ahol fű van és egyenletes talaj ott viszont nagyon jót lehetett vágtázni. Szerintem egyáltalán nem hülyeség...Ha odafigyelsz és a lovad se flúgos terepen. És ezért a terepet hajtom mert ha nem vastagon füves a pálya akkor tényleg hülyeség.
2013. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah és a lovad miatt ne aggódj, ha be van melegedve akkor semmi baja nem lesz.
2013. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Irisz42 válasza:
Szerintem kimehetsz.. több lovarda szervez téli lovaglást. Nem lehet probléma ebből.
2013. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szakad az eső, akkor nem mennék ki, de ha lovaglás közben kap el... akkor essen csak, felveszem a poncsómat, azt kész. Nem vagyunk mi papír lovasok :D
2013. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát én nem mennék esőben. Jobb helyeken szerintem ki sem engednek, mert drágább az a szerszám, ami elázik a lovon és sanszos, hogy tönkremegy, mint amennyit fizetsz. Jobban jársz, ha megvárod míg kisüt a nap :) Kellemesebb!
2013. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!