Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legjobb lófajta...

Melyik a legjobb lófajta díjugrató és hobbi ló egyben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan hogy legjobb.Nézz körbe több sportló között és majd megtalálod a "legjobbat" magadnak.:)
2013. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a kisbéri, a magyar félvér és a magyar sporló, de igazándiból ez lófüggő. ha nagyon szeretnél ilyen lovat, akkor talán a kisbéri a legjobb, mert terepre is megfelelő, de jó az ugrókészsége! (én is gy ilyen fajtájú lovat lovagoltam, gyönyörűen ugrott, és szerette a terepet!)
2013. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Vagy sportló, vagy hobbiló, mert ami a sportban kiemelkedő, azzal nem hobbiznak, mert túl drága. Pl. holsteinit senki nem vesz hobbira.


Ha a kérdés arra irányul, hogy olyan hobbilovat szeretnél, ami jól is ugrik, akkor az a megoldás, hogy keresel olyan lovat, ami alkalmas hobbira (a természete és az ára alapján), és kapott ugróképzést, esetleg van már némi versenytapasztalata is. Ez egyed- és nem fajtafüggő.


Amiket fent ajánlottak, kisbéri, magyar sportló, esetleg gidrán, angol telivér, mind jó lehet, a magyar félvér viszont ahány annyi féle, fajtába nem tartozó lovat takar. Persze köztük is akadhat megfelelő.

2013. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!