Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti kit választanátok a helyemb...

Ti kit választanátok a helyemben? Legjobb barát, vagy saját ló?

Figyelt kérdés

Ismerősöm lehetőséget kapott külföldön dolgozni egy évre. úgy számoltuk, hogy ennyi idő alatt annyit tudna keresni, hogy esetleg egy lovat is tudna venni nekem. A baj az, hogy egy hétig nem bírom nélküle, nemhogy egy évig... Viszont a saját ló olyan vonzó gondolat... :D Megőrülök már... :) Ti "elengednétek" egy évre, cserébe egy paciért?

16/L


2013. jan. 4. 04:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem bántani akarlak, de ez egy kicsit önző így...

Azt kéne nézned, hogy Neki mi jobb! És nem rabszolgának nézni, h na kiküldöm a havert, melózzon nekem össze egy lovat. Mellesleg a lovat nem csak megvenni kell, hanem el is tartani. Meg még egy aprócska megjegyzés. Szép nagy korkülönbség lehet közted, és a legjobb barátod között...


A kérdésre válaszolva: Döntse el ő.

2013. jan. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő rám bízta, hiába mondtam, hogy ne emiatt menjen. Mindkét helyzetnek van jó, és rossz oldala. Ha marad, akkor itt leszünk egymásnak, de kevesebb pénzt keres. Ha megy, akkor meg fordítva. Szeretném, ha maradna, de ez így önzőség, neki a pénzre jobban szüksége van, belőlem nem él meg.
2013. jan. 4. 06:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Majd akkor legyen lovad, ha majd TE magad megkerested az árát és a fenntartásának költségeit.

Azért kíváncsi lennék milyen kapcsolat van közted és a legjobb barátod közt, hogy csak úgy venne neked egy lovat és ezért külföldre menne melózni. Menjen, de a saját megélhetése miatt, ne a te kedvedért.

Te pedig nőj fel és ne légy ilyen naiv.

2013. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Igaz, amit írtok, de nem kioktatást kért. EGYSZER miért nem tudtok CSAK a kérdésre válaszolni?
2013. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem kap választ mert nonszensz a kérdés.
2013. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Azért kíváncsi lennék milyen kapcsolat van közted és a legjobb barátod közt, hogy csak úgy venne neked egy lovat és ezért külföldre menne melózni."

Most ezt hogy érted? (na jó, tudom..) Szeretné, ha megint elkezdenék lovagolni, mert az, hogy napi 12 órát itthon ülök, az egyikőnk szerint sem egészséges, sem fizikailag, sem mentálisan.

Tudom, hogy egy önző, beképzelt p*csa vagyok (bár most fogalmam sincs, miért), de nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne válaszolni a kérdésre. Persze a véleményeknek is örülök, de akkor kulturáltan, és válasszal. Az eddigieket köszönöm...

2013. jan. 4. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ilyen miatt nem kell feladni a barátságot. Tudjátok tartani egymással a kapcsolatot és akár találkozni is tudtok, hála a 21. századnak. Én elengedném. Ő dolga, neki jobb. Én pedig szimplán a saját önzőségemből nem fogom megállítani, mert lehet, hogy élete vágyát veszti el te miattad. Szóval eleve hülyeség volt akkor ilyen emberre bízni a döntést, akiben már felmerül ez a kérdés.
2013. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi elolvastam. Szóval ő venne neked lovat. Értem. Hát akkor meg? Még egyszerűbb. Elengeded. tartsátok a kapcsolatot. Megveszi a lovat, az adósa maradsz (mert ugye akár barátság akár nem, egy ló nem játék, pláne ha az illető aki vette egy évig gürizék érte), aztán boldogan éltek tovább..
2013. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy sportolni akarsz, nem kell azonnal lovat venni. Szerintem inkább járj el egy lovardába és ott lovagolj az iskolalovakon. Tudom, hogy egy saját ló nagyon nagy dolog, én is örülnék neki a helyedben, de inkább akkor vegyél majd a saját pénzedből lovat, ha teljesen fel vagy rá készülve. Az eltartására is nagyon sok pénz kell, és egy saját ló nagy felelősség. Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, de azért remélem a lényeg lejött belőle. :)

Tehát szerintem ne a lovat válaszd! :)

2013. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Sokáig lovagoltam, lett is egy kedvenc lovam, csak eladták, azóta nem mentem... :/ Őt szeretnénk vissza venni.
2013. jan. 4. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!