Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


én szerelmes lettem belé. Megfogott valami benne.

Mit gondoltok róla? irjatok le mindent!!!!

olyan mindtha mura lenne az apja vagy valami hasonló. Olyan testes, de ez tetszik benne.

Meg mondjuk attól tartok hogy lusta lenne.

Meg ahogy a képen van, egyedül van a ló.

Én megérdeklődtem, és több mint 1 éve nem volt lovagolva , de elvileg be van lovagolva.

Szerintetek?


2013. jan. 21. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Szép darab. :-)

Így eléggé nehéz róla bármit mondani, mert olyanok a fotók, hogy csak azt lehet megállapítani, hogy el van hízva ezerrel (még egy hafinak se kell ekkora tomporral rendelkeznie) meg hogy kedves feje van.

A "kiképzés alatt" egy kicsit "ijesztő", vélhetőleg elkezdtek vele foglalkozni, de nem megbízható a tudása, abbahagyták vagy akár gond volt vele, nem tudom. Az ár is ezt mutatja. Általában a hafi jellegű lovakért ennél többet kérnek, itt meg a 350 is irányár - valószínűleg 250-ben simán elvihető.

Ha elég jó lovas vagy, vagy van melletted hozzáértő segítség, nézzétek meg, ha egészséges és nincsenek nagyon durva rossz szokásai, néhány hónap alatt lovat csináltok belőle. Ha nem vagy profi, vagy nincs segítséged, inkább másik lovat keress.

2013. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

10 éves, agyonhízatott, nyers ló... én inkább attól félnék, hogy fél évbe is beletelik mire lefogy a segge és normálisan fog tudni akár csak futószáron közlekedni, nem attól, hogy lusta.


Ha szeretnél vásárolni nézd meg személyesen is, de ez a hirdetés semmi jóra nem enged következtetni. Ha kezdő lovas vagy számolj azzal, hogy elég sokba fog kerülni mire elboldogulsz majd vele egyedül.

2013. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha lehet vigyél magaddal edzőt. Ha nem jó, tudom milyen beleszeretni egy lóba :) Én egy gyönyörű fríz "áldozatává" váltam, nem engedtem, hogy lebeszéljenek :)
2013. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!