Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovak görcsös megbetegedésér...

A lovak görcsös megbetegedéséről kell irnom. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Szakdolgozatot kell irjak a lovak görcsös megbetegedéséről ami kb. 20 oldal kell legyen. Tudtok segiteni?(nagyon fontos)

2013. jan. 22. 18:12
 1/6 lojox válasza:

Rámész h

www.lovakorszaga.hu

ott van baloldalt egy olyan h lovak veszélyhelyzetben, és az egy elég hosszú cikk a kólikáról...Az pl egy görcsös megbetegedés...

2013. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lojox válasza:
Bocsi...félreírtam: www.lovakorszaga.fanoldal.hu
2013. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább ezt az oldalt ajánlom, hitelesebb mint egy fanoldal: [link]
2013. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te, seggbe fognak rúgni, ha elbohóckodod... Egy szakdogához referencia lista kell, vagyis hiteles oldalakról kell az infó, mint pl ncbi vagy vetelib.com. Természetesen ez szinte mind angol, tehát vagy tudsz angolul, vagyha nem, akkor irány a könyvtár, mert ott találhatsz magyar nyelvű szakkönyveket. De ilyen gyikra feltenni egy ilyen kérdést, uramatyám nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek.
2013. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönom mindenkinek!
2013. jan. 22. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik egy Lóbetegségek című könyv, azt mindenképp ajánlom figyelmedbe.
2013. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!