Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy viselkedett a lovad az...

Hogy viselkedett a lovad az első napokban, hetekben, amikor magadhoz vetted? (Mármint nálad, az új otthonában).

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem volt gond, azonnal otthon érezték magukat. Mondjuk az első napokban gyakorlatilag folyton velük voltunk, éjjel is rájuk néztünk, kényelmes boxot kaptak, nyugis szomszédokat, akik nem piszkálják az újoncot, finom kajákat, sok símogatást...

Én már második nap rájuk ültem mindig, körbesétáltuk a tanyát, hogy jól szétnézhessenek, legeltettem őket kézen... gyorsan beilleszkedtek. :-)

2013. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ugyan szamaram van, de azért leírom. Alig volt 1 hónapos mikor hozzám került, mert az anyukája rugdosta, ezért el kellett választani tőle. Mikor betettük a kocsiba, nagyon szomorú volt. Nem is csoda. Sok mindenen ment keresztül: anyukája kitagadja, aztán mi meg elválasztjuk a gazdájától. Eleinte bizalmatlan volt, de miután rájött, hogy jó helyen van nálunk, egyre inkább barátkozott velünk, és pár nap alatt már elnyertük a bizalmát.
2013. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!