Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Dechatlonos lovas cuccok...

A Dechatlonos lovas cuccok mennyire jók szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon jók és strapabírók. Nekem eddig még csak onnan volt és sokáig bírta.
2013. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Jonak jok de rendszeres(het 4-5) hasznalat mellett fel ev alatt tonkremennek.szerinted mert olyan olcsok?
2013. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan vettem lovaglónadrágot mindennapos használatra kb. 900 Ft-ért és évek óta bírja.


De kérdés, hogy konkrétan mire gondolsz.

2013. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
leginkább lószerszámokra gondoltam. :)
2013. jan. 25. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a nacijaikat nem szeretem, az olcsó fajtát mert nem elég strapabíró, a drágábbat nem próbáltam, mert inkább vettem negyede annyiért használt minőségit :)

A nyeregalátétek szépek, de a szivacs tök hamar összelapul benne. Mondjuk sokat használtam eléggé. Fakulni is fakult, de nyáron az sztem minden alátéttel előfordul.

Ma voltam nézelődni, van az olcsó fekete alátét, na az nagoyn kis semmilyen :S

Száram onnan van, azt szeretem.

Lócsemegét szereti a ló, mást nem nagyon vettem ott.

2013. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a pucoló cuccaim onnan valók, még mindig bírják szeretem őket!
2013. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem lovaglóruháim, izzasztóim, kötőfék, vezetőszár, stb. van a Decathlonból. Heti 4-5-ször használom őket évek óta (van, amelyik már 4 éves), és semmi bajuk, még egy icipici kopás sincs rajtuk. (Bár az egyik nadrágot kicsit kiszívta a nap.)

Tökéletesen megérik az árukat, nagyon jó minőségűek és strapabíróak ahhoz képest, hogy milyen olcsók. Hogy a nyergeik, kantárjaik milyenek, azt nem tudom, ilyesmit még nem vettem ott. De szinte minden mást már igen, és eddig mindenükkel maximálisan elégedett voltam.

2013. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!