Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kobakokat érdemes...

Milyen kobakokat érdemes nézni? Szeretnék szülinapomra kobakot kérni. Casco kobakokat néztem eddig. Milyenek vannak még? Versenyre lenne.

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem founganza kobakom van, jól vég dechatlonos!
2013. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*jól véd :)))
2013. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezerféle van, csak az áruk szabhat határt hogy melyiket választod, a szabványoknak úgyis megfelel mindegyik, és Cascoból is van vagy 20 féle.

Kobakot úgyis csak próba után szabad vásárolni, menjetek el egy nagyobb üzletbe és vegyétek meg azt ami árban és komfortban a leginkább megfelel.

2013. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam én is hogy elmegyek a lovasboltba, csak hogy tudjam mit akarok azért kérdeztem. Olyan 20-25 ezer között gondoltam. A cascot is akörül néztem. És olyanra gondoltam amit érdemes megvenni és nagyjából ilyen árban vannak.
2013. jan. 25. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A casco-t szeretni fogod, nekem is az van, sok éve hordom.
2013. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fouganza és a Casco tényleg jó. Megbízható, és megfizethető.
2013. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm. Ha minden igaz casco lesz.
2013. jan. 26. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!