Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olyan lótartót keresek akinek...

Olyan lótartót keresek akinek nincs sok ideje a lovára és esetleg keres egy embert aki kijárna a lovához, van ilyen köztetek?

Figyelt kérdés

Nem baj ha nem ülhetek fel a lóra,az is elég ha kihozhatom legeltetni megpucolni közbe meg ilyesmik:)


Persze jó lenne találni valaki olyat aki engedi is hogy lovagoljak a lován:))!


2013. jan. 27. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg, merrefelé keresel ilyesmit, hátha akkor jobban rámozdul valaki... :-)
2013. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írtam privit, én most pont felestársat keresek a lovamnak :)
2013. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom...pl. én a lovamra nézve elég féltékeny vagyok.Persze tudom ez nem jó. Azt meg ki nem állhatom ha valaki puszilgatni akarja.De persze ez attól is lehet nálam,hogy a lányok (akikkel egy lovardába járok) kétszínűek.És az egyik 1 teljes hétig a nyakamon lógott,persze kiderült azért ,hogy felülhessen a lovamra.Aztán meg kibeszélt.Ezt eljátszotta rajtam kívül még 2 lótartóval aztán befellegzett neki....De szerintem simán találsz egy lovat akit gondozhatsz:) Nálunk pl. van egy ló akihez nem jár a gazdája,de nem is enged senkit a közelébe...Sok sikert !!! :)))
2013. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:) (Sóskút,Èrd,Törökbálinton keresek:)


3.komizó: Sajnállak h igy átvert téged az a csaj:c , én nem vernék àt senkit sőt örülnék na találnék egy olyan barátot aki megengedi h lovagolhassak a lován,nem pedig átverném.:))


Nekem is van egy barátnőm akinek lovai vannak 7éve ismerem tudja h saját lovat szeretnék de mEg 1x se hívott el lovagolni ,na de mindegy is ő tudja:))

2013. febr. 12. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!