Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az érdi lovardákról? Ördöglovas S. E. :www.ordoglovas.hu Buckaroo-Ranch:www.buckarooranch.hu

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a honlapok alapján tudok véleményt mondani, bár nem értem mi értelme összehasonlítani egy angol és egy western stílusú lovardát...


Mindkettő elsősorban kezdőket vár, de az Ördög egy sportegyesület, vannak versenyeik, és gondolom van felkészítés is, elsősorban ugró ha jól látom. Engem elriasztana a sok gyerek, de kinek hogy...


A Buckaroonál nem látom, hogy bármilyen komolyabb western képzés lenne, bár azt írják, haladókat is várnak, ebben az esetben azonban én elvárnám, hogy kicsit részletezzék mivel is foglalkoznak, van-e komolyabb trénerük azon kívül, hogy időnként kurzusoknak adnak otthont.

2013. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem összehasonlítani szeretném,csak véleményt kértem róluk,hogy jók-e.
2013. febr. 4. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire jók? Én egyikbe sem mennék, mert nem látom a feljődés lehetőségét, csak egy bizonyos szintig. Aki teljesen kezdő, annak jó lehet, "csak" azt kell eldönteni, hogy angol vagy western stílusra akar-e koncentrálni a lovas.
2013. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Buckaroo egy jó lovarda. Jók a terep lehetőségek. A tulaj régebben nálunk (imre tanya) tartotta pár lovát és ő is nagyon jó fej. Én lovagolni még nem voltam ott, de szerintem egy próbát megér! :)
2013. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fazikata válasza:
Szia én az ördöglovas S.E.-ben tartom a lovamat Szerintem nagyon jó hely sok oktató van rendesek én is oktatok ott. Én szeretek itt lenni és itt lovazni ha érdekel további részlet akkor írj privátban :)
2015. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!