Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok erről a kantárról?

Figyelt kérdés
Látom ma kantár nap van ezen az oldalon, de engem is érdekelne hogy van-e valakinek tapasztalata vagy véleménye erről a kantárról? Nagyon érdekelne, mert nagyon szép és komoly kantárnak látszik,de azért egy képről korai megállapítani dolgokat.

2013. febr. 10. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik kantárról? :-)
2013. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jah bocsika? :) [link]
2013. febr. 10. 18:23
 3/10 A kérdező kommentje:
-?
2013. febr. 10. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, ízléses. Hogy milyen a minősége azt leginkább személyesen lehetne megállapítani, de szerintem a Horze nem egy rossz márka, ez meg egy bőrtermék, hacsak a bőr nem nagyon rossz minőségű semmi baja nem lehet. De ezt képről nem lehet megmondani.
2013. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép bőr kantár, minőséget nem tudom, mert képről nehéz, de ha lehet hinni a leírásnak, akkor nagyon rendben van.
2013. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyent kaptam karácsonyra páromtól! :)

Kényelmes, kellemes fogású, egyelőre nagyon is bevált :)

Én nagyon szeretem a Horze cuccokat, ez alól ez a kantár sem lett kivétel :)

2013. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez Horze? Ez nem Horze... Én viszont nagyon nem szeretem a Horzét, eddig a legtöbb cuccom max. 1 évig bírta. Beleértve egy kantárat is aminek a kantárszára sz 1. hónapban felfeslett. A bőr az istennek nem akar betörni, de a festék már kopik rajta, pedig nincs 1 éves. De ha ez is Horze biztosan most láttam utoljára. De el fogok menni és meg fogom nézni :) Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 10. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Horze, az Adatoknál látod a márkát.
2013. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ohh...hát akkor személyesen majd még jól megnézem.
2013. febr. 11. 16:53
 10/10 Babszi04 válasza:
Nekem ilyen kantárom van én személy szerint nagyon szeretem :)
2013. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!