Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van róla tapasztalatotok?

Van róla tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
idén leszek nyolcadikas és ugye decemberre el kell dönteni h mi akarok lenni láttam bábolnán a Pettkó-Szandtner Tibor Lovas Szakképző Iskola és Kollégiumot.ha jártatok ide esetleg tapasztalatot mondani,milyen suli,nehéz-e bekerülni,hogy van ott a lovaglás középsuliba van e lovaglási ora mennyiszer,van e tandij,és mennyi,? nagyon fontos lenne! előre is köszönöm!
2012. aug. 5. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A felvélelizők tanulmányi átlaguk és a felvételi elbeszélgetés alapján nyerhetnek felvételt.
2012. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ bár azért valami bövebb info is érdekelne:)
2012. aug. 5. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor én akartam menni, akkor még nem adott érettségit, úgyhogy nem mehettem oda. Azt hiszem már ad. Nekem felajánlották, hogy menjek Mezőörsre gimibe, és a Pettkó koleszában lettem volna és délutánonként lovagolhattam volna. Akkor még a tanulmányi átlagtól függően volt a délutáni lovaglás. Ha abba a suliba mész biztos lovagolhatsz. Egyébként szerintem jó suli. Külföldre is mennek gyakszira.
2012. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem fizetős iskola.

De a neten semmi használható nincs róla, úgyhogy hívd fel őket, és érdeklődj. Nagyon készségesek, mindent el fognak mondani.

2012. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:) és még annyit hogy van valami tandij vagy ilyesmi azt hallottam hogy már érettségit is ad

amugya bizonyitványom:1-6 ig kitünő

7.be 6 négyes

8.ba kitűnőt szeretnék

ez kb elég???

2012. aug. 5. 22:04
 6/6 A kérdező kommentje:

igen,énis néztem a neten,de semmi bö info

na mind 1 majd felhivjuk:)

2012. aug. 5. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!