Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nem olcsó ez a ló...

Szerintetek nem olcsó ez a ló kicsit?

Figyelt kérdés
Minden szépet írnak róla, jónak is tűnik, de nagyon olcsó :| Nemtudom megéri e.

2013. febr. 11. 21:40
 1/9 A kérdező kommentje:
link: [link]
2013. febr. 11. 21:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Valóban olcsó. Érdemes lenne rákérdezni hogy van-e valamilyen rossz szokása vagy bármi oka ennek az alacsony árnak ami később hátulütő lehet.

Illetve ha van lehetőség akkor természetesen elmenni és megnézni, nem csak munkában, hanem megnézni az istállót, a bokszot, nem-e karórágó, hogyan viselkedik más lovak és emberek közt, stb.

2013. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nagyon gyanús...

meg lehet h csak én látom rosszul, de nem más-más ló van a két képen?

Na meg ha tényészkancának használták (csikói vannak, érdemes lenne tudni h mennyi) akkor mennyit volt érdemszerűen lovagolva? Ha annyira csodálatos, akkor versenyeredmányi hogyhogy nincsenek?

2013. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Annyira nem kevés ám egy magyar félvérért ez az ár, mondhatni reális, ki lehet fogni teljesen egészséges, normális lovakat is ilyen áron.


Ami nekem gyanús, az inkább a többi lova. Az ugróról vannak versenyfotók, de semmi eredményt nem írt le, vagy hogy egyáltalán milyen kategóriáig képzett, a többi lovából ítélve pedig egyértelműen kupecről van szó. Az is lehet, hogy nem is a lováról készült képeket tette fel, csak talált egy hasonlót. El kell menni megnézni.

2013. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ránéztem a hirdető nevére: 'Lajos Lajos', ezután már nem igazán tudom komolyan venni a hirdetést, hogy a teljes nevét sem meri vállalni. Békés megye, na innen én eleve nem vennék, 99 %-uk kupec, inkább nem kockáztatok. Már láttam láttam fent máskor is, ilyen olcsün ha tényleg olyan jó lenne, már elvitték volna, de kitudja. Ha nem vagy messze megéri elmenni megnézni, megnézetni állatorvossal, aztán lehet egészséges jó és akkor jól jársz :)

De az biztos, hogy a 2 képen nem ugyan az a ló van.. A csillag a fején az elsőn 3szor akkora, mint a másodikon..

2013. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*olcsón, akart lenni.:)
2013. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat ès szerintem így nem èri meg belevàgni az utazàsba, plusz àllatorvosi költsèg, mikor talàlok olyan lovat is, ami megbízható, jó helyről való ès mèg közel is van:)
2013. febr. 12. 02:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem venném meg
2013. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez kupec :) ha az a ló akire gondolok súlyos gondjai vannak a patáival és már nem alkalmas lovaglásra.
2013. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!