Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedély vizsga? Hogyan?

Rajtengedély vizsga? Hogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs saját lovam, de szeretnék rajtengedély vizsgát díjugratásban és díjlovaglásban. Tudnátok mondani olyan lovardákat, edzőket, aki(k) fölkészítenek a vizsgá(k)ra? Előre is köszi a válaszokat :))

2013. febr. 11. 23:29
 1/8 Emyke031 ***** válasza:
Merre laksz?
2013. febr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lőrincen, de egy órát simán utazok, ha kell.
2013. febr. 12. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Visegrad Gizella Major lovarda.Püspöki Borbála az edző és nagyon jó :D
2013. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Miskolc közelében Potyka Szilvia, vagy Debrecenben Kiss István (díjlovaglás), esetleg Szladek Róbert (díjugratás). Pest környékén Szász Annamára.

2013. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mende,Szabó Lőrinc.Lovat is adnak a rajtengedély vizsgához :-)
2013. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17:17-es az a lovarda nagyon tetszik, de el lehet oda jutni valahogy tömegközlekedéssel vagy távolsági busszal? előre is köszi :))
2013. febr. 13. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát távolságival az (Örs vezér tértől kb 30perc) lehet,de sajnos a megállótol még gyalog 20 perc.Nem kertelek,messze van.De én is úgy járok,ha ez vigasztal,szóval ki lehet bírni :-D

Én itt tanultam meg "igazán" lovagolni,mindenütt másho berakatak osztályba éa xartak a fejemre.

2013. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)) Nekem nem gond a séta, nagyon tetszik így képekről a hely, úgyhogy még átgondolom. Mondtak egy másik helyet is, de ott meg kell kérdezni, hogy felkészítenek e. Ha ott nem készítenek fel, akkor marad a másik és buszozok meg sétálok, amúgy is szeretek sétálni és ha tényleg olyan jó, akkor nem is számít, sétálok én 1 órát is :DD.
2013. febr. 14. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!