Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez miért volt? Túl kell magam...

Ez miért volt? Túl kell magam tenni rajta vagy van még megoldás hogy minden a régi legyen? (kedvenc ló-ügy)

Figyelt kérdés

Nos, volt egy lovarda ahová jártam lovagolni. Ott volt egy kedvenc lovam, nagyon jóban voltam a lóval, mintha barátok lennénk, nagyon szerettük egymást.

Viszont közbejött valami és el kellett mennem egy másik helyre lovagolni (szóval lovardát váltottam).

Egy fogathajtó verseny alkalmával nemrégiben visszalátogattam abba a lovardába, ahol a kedvenc lovam él, és nagyon szomorú lettem, ugyanis a ló úgy tett, mintha nem ismerne meg! Nem akart odajönni hozzám, még a fülét is hátracsapta mikor már odajött. Én meg sírtam, hisz ezt a lovat nagyon szeretem, és a ló is szeretett engem! De én úgy tudom, hogy a lovak nem felejtik el az embert. Akkor ezzel a lóval mi lehetett? Hisz én szeretettel közeledtem felé, és boldogan, örültem, hogy újra láthatom!


2013. febr. 18. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Sok minden történhetett azóta. Először is a lovaknál rangsor van, aminek te is a része vagy. Vagy a ló felett vagy és akkor tisztelettudó veled, követ, stb (tehát "szeret"), vagy alatta vagy, akkor viszont ő követeli ki a te tiszteletedet azzal, hogy például sunyít rád, nem enged oda magához, nem megy arrébb, ha kéred. Lehet, hogy sokan ráhagytak dolgokat és rájött, hogy az embereknél be lehet próbálkozni. Ne hagyd ezeket neki, ha sunyítva odamegy hozzád, nagyon határozottan hajtsd el, ha nem csinál meg valamit, ne hagyd rá, és újra "barátok" lesztek (persze ha visszamész még abba a lovardába).
2013. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy a közelmúltban valami trauma, stressz érte, ami kicsit bizalmatlanná tette minden emberrel szemben. Nem felejtett el téged, valószínűleg egy-két nap alatt ismét elmélyíthetted volna vele a kapcsolatod. Ne sírj, tedd túl magad rajta, sajnos így, hogy nem a tied, nem a Te dolgod ezt megoldani. Iskolalovaknál gyakori az ilyen viselkedés, hisz napi több ember "átmegy" rajtuk, a maguk stílusában...
2013. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!