Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudok nem olyan drága, jó...

Hol tudok nem olyan drága, jó minőségű kobakot venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy menj el a Nagylovasba, ott elég nagy a választék kobakból és vannak olcsóbb fajták is, amik jók lehetnek, vagy vegyél teszveszen, vaterán márkás olcsóbbat. De ez csak akkor jó, ha tudod, milyen méretre van szükséged. Én személy szerint egyébként az olcsóbb márkákkal is elégedett voltam mindig, a Daslö pl. elég olcsó és teljesen használható, a lányomnak is az van, szereti, kényelmes neki és szerintem rendben van a kobak, nem féltem benne a fejét, négy éves amúgy a leányzó. :-)
2013. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Manapság már minden kobakot tesztelnek különféle biztonsági előírásoknak megfelelően. Az egyetlen, amit nem ajánlok, azok a fapados bársonnyal bevont kobakok, na azok még ha védenek is, nagyon kényelmetlenek.


Nekem egyébként van egy teljesen körben bélelt galopp kobakom a Finn-Tack-től. A Horzénál lehet kapni egy-egy terméküket, köztük ezt is. 17 ezer forint, nagyon kényelmes és szerintem amit galopphoz gyártanak, az ott kell, hogy legyen a szeren.

2013. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :))
2013. febr. 24. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A Decathlon olcsó is és jó is. A Nagy Lovas ár-érték aránya nem túl jó, nem érik meg az árukat, és a Horzéval is ez a helyzet, a márkát kell megfizetni rajta, nem a minőséget, mert az nem valami jó.
2013. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A decathlon pocsék és ehhez képest még drága is. :-P
2013. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!