Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes megvenni egy drága,...

Érdemes megvenni egy drága, jó minőségű csizmát?

Figyelt kérdés
20.000 Ft-ba kerül, nem tudom hogy megvegyem-e...mert ugye elég drága. Ha megvenném, még évekig hordanám, és lenne rá keret is.
2012. dec. 25. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem biztos, hogy így megéri. Próbálj meg szétnézni Angol turkálókba is. Én onnan szereztem egy Claudio Dessi!!!, alig használt csizmát, 3600 ft-ért, ami a boltban 30.000 ft-t. Megérte kotorászni :) Az állam leesett, és még a szememnek sem akartam hinni.

De persze nyugodtan megveheted boltban is, mert ha jó minőségű, bőr, akkor az bírni fogja évekig, nem lesz kényelmetlen. Cipő az , amire kell szánni pénzt, ha szükséges, mert nincs rosszabb egy kényelmetlen cipőnél.

2012. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Ami drága nem mindig jó minőségű is egyben. Ez a kettő manapság már nem függ össze. Nekem valahogy nem éri meg. Én inkább több olcsó csizmát veszek... így nem kell mindig egy csizmában járnom. Nem tudom... én nem szeretek egy csizmát évekig hordani, akkor sem ha az szuperjó.
2012. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) nagyon sok turkálóban jártam már, de sosem találtam még a méretemben, pedig tényleg nagyon jó dolgokat lehet ott összeszedni.

Én mindig évekig hordok egy cipőt, vagyis ameddig bírja. A mostani 4 telet kibírt, és még mindig jó. Sajnos az olcsóbb cipőim mind beáztak vagy leesett a talpuk, már nem tudom hol éri meg cipőt venni.

2012. dec. 25. 01:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes. Egy jó minőségű csizmán látszik is, hogy jó minőségű, és 20 ezer Ft igazán nem sok.

Plusz a lábadnak is jót tesz, én nem is értem, hogy bírnak ki emberek egész napokat műanyag cipőben. Nyárin még hagyján, néhány pánt az egész, de télen benne pácolni a lábat, az minden csak nem egészséges.

2012. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20.000 manapság nem sok csizmára, amikor egy elegáns cipő amit 2x visel az ember ugyanennyibe kerül.
2012. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 laci911 ***** válasza:
69%
Vedd meg ne habozz olcsó dolgokat meg kerüld csak fullos bőrt vegyél ami normálisan várva van 20eft az meg nem sok hidd el ....turkaloban meg cipőt pasz én meg csak 2x talatam amiből az egyik kb egy ......másik meg szinte öröm benne leNni hidd el ami szép az nem fog be kerülni turkaloba angolok meg nem nagyon dobják ki a tényleges jó dolgokat....még a hßdába is nagyrésze egy fika 10% ami esetleg jól is néz ki a többi marad a szegényeknek....
2012. dec. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy gyönyörű, klasszikus bőrcsizmám-hosszú szárú, fekete, bőr, lapos talpú, kerek orrú, mindenféle ocsmány csicsa nélkül. De tényleg semmi dísz nincs rajta, csak a márkajelzés (Vagabond) belenyomva a felső részébe. Ilyet kerestem akkor már évek óta, erre nem sajnáltam kiadni 25 ezer ft-ot 3 éve. Tapostam benne hóban, latyakban, kifogástalan állapotban van mégis, még a talpa sem kopott Mindenki kérdezi honnan van azóta is:)) Úgyhogy ezentúl én csak ilyenekbe fektetek. Persze nekem is vannak "egy évados" csizmáim, de azok olyanok is...
2012. dec. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy érdemes. Szerintem a Tamarisban, Vagabondban, Salamanderben vannak olyan darabok, amelyek jó pár évig elkísérnek téged. Főleg sarkas cipőknél olyan jó, hogy mászkálsz benne egész nap, és nem fájdul meg bennük a lábad. Nekem anyukámtól maradt rám egy Salamender bársony cipő a hetvenes-nyolcvanas évekből, használom rendesen, klasszikus fazon, most is divatos, és a sok-sok év alatt csak sarkaltatni kellett. Szóval mindenképpen támogatom :)
2012. dec. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20 ezer nem sok érte,főleg akkor ha mondjuk bőrből is van. egy műbőr cipőért nem adnék ki ennyit, de egy bőrért simán, mert tudom, hogy évekig jó lesz. Én inkább veszek 20ért olyat, amit hordok 3-4 évig, mint minden évben újat 6-8 ezerért, ami csak egy szezont bír ki.
2012. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A bőr csizmák 20 ezernél kezdődnek, szóval szerintem ennyi pénzért nem sok.

Nekem lett volna pénzem rá, de évekig nem adtam ki 10 ezernél többet egy csizmáért, azon az alapon, hogy egy drágább áráért megveszek 3-at. Hát, mit ne mondjak, több pár volt belőlük, de egy télnél tovább sajnos egyik sem bírta, pedig váltva hordtam őket. Tavaly vettem egy tuti kis fekete csizmát 25 ezerért és tökéletes. Nem kopik, nem marja el a sarkam és a vizet/havat is egész jól bírja, szóval jó vétel volt, ráadásul a tipikus fazon, ami 5 év múlva is divat lesz.

2012. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!