Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül a bértartás a...

Mennyibe kerül a bértartás a BioFarm-on?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lovardát keresek és érdekelne hogy a Biofarm- on mennyi a bértartás?? Valakinek tapasztalat? Nekem nagyon netszik! Szerintetek XI. Vagy XII. Kerből mennyi idő lehet eljutni oda? Milyen tömeg kz. Vel lehet menni?

#lovaglás #ló #bértartás #biofarm #lovarda. Tömegközlekedés
2013. febr. 23. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és kérdezd meg, nem fogják leharapni a fejed.
2013. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Írják, hogy vonatta, busszal megközelíthető, de szerintem nincs olyan lovasuk, aki vonattal jár...

Szerintük "reális" áron vannak, szóval én olyan 70-80 ezerre tippelnék.


Amúgy érdekes, hogy írnak mindenről, csak arról nem, ami a legfontosabb: etetés, almozás, karámozás... utóbbi szinte biztos, hogy elsumákolós módszerrel működik. A galéria is nagyon szegényes. Én úgy gondolom, hogy itt sem minden arany, ami fénylik. Ettől függetlenül persze a lovasokat egészen biztosan maximálisan kiszolgálja...

2013. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy mennyi pályájuk, szoláriumuk, saját kifutó, kovácsműhely, külső-belső patamosó, 2 fedeles, jártató gép, 4 lovász, stb van, a 70-80 édeskevés.

100 alatt biztos nem tartanak ott lovat. Fullextrás hely, 5 patkós minősítés, szóval... Én a legdrágább lovik közé sorolnám.

2013. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó: ez a hely ránézésre leginkább a lovasoknak full extrás, nem a lovaknak. 60 férőhelyes istállójuk van, szerinted miért vannak kifutók? Valószínűleg azért, mert csak mértékkel karámoznak, egy-két órát naponta, esetleg pluszban fizetni kell érte, nincs benne az árban = a ló 30 négyzetméteren van naphosszat. Nincs választható alom. A boxok talaja beton, a létező legrosszabb. Négy lovászuk van 60 lóra, vagyis egy lovászra 15 ló jut, az elég sok, ha azt nézzük, hogy külföldön 5 lova ha van a lovásznak az már nem számít kevésnek. Egyébként nagyon érdekelt, úgyhogy utánanéztem, 65 ezer forint [link]


A lovasokat nagyon jól kiszolgálják, de én nem tartanám itt a lovamat ennyi pénzért. Akkor már inkább itt, ahol már csak az önmagában megéri a tartás árát, hogy láthatod, ahogy Göblyös István dolgozik a lovaival...

2013. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2013. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, vonattól azért messze van, de sok lovasuk van Budapestről, meg lehet oldani, hogy valakivel találkozol és együtt mentek, vagy az állomáson felvesz. Talán bicikli is játszik. Pest megye és Fejér megye határán van, nincs messze... 75000 ft a bértartás, kb 1 hete beszéltem velük, de jelenleg tele vannak. Viszont elég jó helynek tűnik, nekem is nagyon nagyon tetszik:)
2013. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Wintersunset kételyeire pedig: A bokszokhoz állandóan nyitott kifutó van (homokos, úgyhogy király) De a lehető legtöbbet karámozzák őket, vannak nagy karámjaik/legelőik, azt tartják, hogy annál jobb a lónak, minél többet lehet kint, így a lehető legtöbb időt töltik a karámban. Ami nekem külön tetszik, hogy rengeteg pályájuk van, külön fedeles a kezdőknek és a haladóknak, valamint díjlovas, és díjugrató pályák, világítással... Korrekt volt az ember is, akivel beszéltem, nem hiszem, hogy az etetéssel, karámozással próbálnának "csalni". Ha megnézed a képeket, nagyon tetszenek az etetőik, nem a földől esznek a lovak, de nincs magasan, tehát viszonylag természetesen tartja a fejét. Inkább a weboldal szegényes, ha így is tele vannak, akkor nem kell nekik jobb weboldalt csinálni. Facebookon is van oldaluk amúgy, az a pár kép engem meggyőzött, itt valószínűleg tisztességesek az emberek. :)
2013. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
És ha belegondolsz, az Aranypatkóban Óbudán is közel 70 a bértartás, 1 lovász van 30 lóra, csánkig állnak a trágyában, rendszeresen kólikáznak be a sz*r szénától, rohad be a patájuk, pár ló el is pusztult, igénytelen a nyerges, szedett-vedett az istálló, télen nincs fedeles, nem egyenes a pálya, a legtöbben nem is kedvesek.. Hát ugyanannyiért én tartanám a Biofarmon. A Pasarétiben 98 a havi bértartás, és nincs szolárium meg kifutó... :)
2013. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Na, akkor az a 65 még egy régi hirdetésben volt. De legalább jól tippeltem a 70-80-nal. :)


És mi az a lehető legtöbb karámozás? Igazából nekem nem játszik, csak kíváncsiságból kérdezem, mert abból, hogy "tisztességesnek tűnnek" hát...hadd ne induljon ki senki. Ki kell menni, meg kell nézni, mennyire zsúfoltak a pályák, hogy néznek ki a lovak, milyen a közösség, stb, stb. Mindenesetre aki képes betonból építtetni boxot, az szakmailag már kapásból elásta magát.

2013. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
A Nemzetiben meg 95, mindezért áll a boxban a ló, limitálva van nem csak a zab, de a széna is, egy börtön a lónak, de nagyon kényelmes a lovasnak, szóval kifizetik. Nekem ha ennyit fizetnének se tartanám ott a lovamat, mert valahogy belém ivódott, hogy a ló egész nap karámban kell, hogy legyen, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből ezt a bűnös gondolatot... :)
2013. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!