Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés
Néha csak úgy végignézek az eladó lovakon, és most találtam egy egész kis helyeset: [link] Nem fogom megvenni, ez biztos, de azért érdekelne, hogy ennyiből mások mit gondolnak róla. Jót, rosszat.

2013. febr. 24. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a paci :) Sem jót, sem rosszat nem tudok mondani a hirdetés alapján.
2013. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az lenne bizonytalan, hogy 4 éves, és még be kéne lovagolni. A kiállása nem tűnik rossznak, talán ami gyanús, hogy egy része akhal, de mi a többi...
2013. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ők az ópusztaszeri ahal-ménesben van.Az anya is ott tenyésztett ló.A tenyésztő hírdeti.
2013. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor viszont teljesen rendben van valószínűleg, ezt nem néztem :)
2013. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem különösebben nem fogott meg. A fara nem tetszik, nagyon rövid és csapott.


Szívesen megnéztem volna a szüleit, mert ha jól értem az ópusztaszeri akhal ménesből való, de a mén csak kölcsön volt, egy kis fotó van róla, a kancáról meg semmi.

2013. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A felepetese nem 5 csillagos de hobbilonak megfelel ha nem akarsz versenyezni.Jo lenne latni egy kepet arrol amikor mozog.
2013. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem lenne alacsony? 173 vagyok.
2013. febr. 25. 14:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Még növésben van, tehát ezt nehéz lenne már most megmondani, meg kell nézni a szüleit, mekkorára nőttek.
2013. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FannaL ***** válasza:
Haha, ha jól gondolom akkor Cseppentő Attiláék féle lóról beszélünk. Jártam már arra, nincs belovagolva de nem is bántják a lovakat, elvileg rosszat sem csinálhatnak velük. Hatalmas terület, gyönyörű ménes(ek). Engem megfogott ez a ló mint színre is és felépítésileg is, látszik rajta az Akhal-tekini dolog és a csapott farral még ugratni is lehet.( Ha arra felé jársz akkor mindenféleképpen próbáld ki az egyedi nyergüket is. ;) )
2013. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem annyi lehet esetleg, hogy még képzés alatt áll, így kezdő lovasoknak nem való, csak már tapasztalt gazdiknak, az viszont nagyon jó pont, hogy herélt és így nyugodtabb

2013. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!