Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez normális? Miért csinálja?

Ez normális? Miért csinálja?

2013. febr. 27. 17:05
 1/7 Pivekla ***** válasza:
A ló reakciója helyes, azonban az állapot egyáltalán nem normális. A lovas bántja a pálcával a lovat, nem a kommunikáció megkönnyítésére és jelek egyértelműbb közlésére használja, hanem helytelen testi fenyítésre, sorozatosan. A ló pedig megpróbál megszabadulni ettől a helyzettől és az illetéktelen személytől a hátán -> végül sikerrel jár.
2013. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Valletta ***** válasza:

Azért csinálja, hogy jót szórakozzanak - legalábbis a videót készítő hölgy hallhatóan élvezi a látottakat.


Tisztán látható, hogy a ló a pálcára bakol, valószínűleg ha hozzá sem nyúlna nem lenne ilyen rémes a helyzet. Vannak lovak, amelyek a pálcát nem viselik el, de azokat sem így kell hozzászoktatni.

2013. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek direkt azon élvezkednek, hogy a ló bakol, és azért verik. Az ilyen NEM lovas! De az sem normális, aki ezt viccesnek találja. A ló nem hülye, meg akar szabadulni attól, aki bántja. Komolyan mondom azt az idiótát kéne így elverni, biztos nem találná jó poénnak.
2013. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek jó fogyatékosak! De a vége jó a videónak :P Bár az jobb lenne ha mentő vagy hullaszállitó vinni el azt a hülyét...
2013. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Valletta ***** válasza:
Én is abban reménykedtem, hogy pofával a pocsolyában végzi ez az idióta, de sajnos elég ügyesen kigurulta az esést. Majd legközelebb! :)
2013. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bri11 válasza:

Én a lovast verném meg de jól a pálcával,nem azt a szerencsétlen lovat!!

Csak szórakozásból csinálja,szerintem élvezi,hogy bántalmazhatja szerencsétlen lovat!

Roh@dn@ meg az ilyen tetű -.-""

2013. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem nem a bántalmazást magát élvezi, hanem azt, hogy ugrál a ló, viszont ehhez az kell, hogy megüsse, megbökje, különben nem jön a kívánt reakció.

Az ilyen vegyen egy rodeó bikát, azt bántani sem kell.

Amúgy mélységesen elítélem ezt a lovashoz nem méltó viselkedést. Én még az istálló környékéről is kitiltanám az ilyet, nem hogy lovat adjak alá.

2013. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!