Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van ezeken a lovakon...

Miért van ezeken a lovakon ennyi minden, normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2012. dec. 27. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, nem értem mi a problémád ezzel, nem fáj neki...
2012. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Már bocs,de kapicánt nem kapcsolok össze kantárral,a kikötőszárnak nem az a funkciója,a goghnak sincs így haszna főleg nem egyben együtt!!!!Fáslira pedig nem rakok ínvédőd....Szerintem nem normális az ilyen már bocs,lehet nem értenek velem egyet páran....De aki nem ért a lovakhoz kérjen tanácsot!!!

Én is szoktam kérni tanácsokat pedig lótenyésztőként végeztem és 2 saját lovam van.

2012. dec. 27. 14:17
 3/20 A kérdező kommentje:
a tulajt nem ismerem linket kaptam ezekről a képekről....
2012. dec. 27. 14:19
 4/20 anonim ***** válasza:
Már a kérdést olvasva sejtettem h Ivett lovairól van szó, ő ilyen, felpakol rájuk mindent. Szerintem is felesleges.
2012. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Egyet mondok! Mi közöd van hozzá?
2012. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudjuk, az illetőnek mi a koncepciója ezzel, a kérdés viszont kb. kimeríti a hitelrontás és vádaskodás fogalmát. Azon kívül ez nem kérdés, hanem provokáció.
2012. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi vádaskodás meg hitelrontás, csak nem érti a kérdező, hogy normális-e ennyi cuccot rárakni a lóra. A meglepődése teljesen érthető, mert minden épeszű lovas meglepődik amikor először látja a fenti lovakat eme gyönyörűséges módon kicicomázva.


Itt nem a koncepciót kell keresni, mert minden félművelt lovas tudja, hogy melyik szerszám mire való és hogyan kell feltenni, mert olvasott szakirodalmat vagy mert tanulta egy képzettebb lovastól. Az pedig gondolom nyilvánvaló, hogy nem ezeknek a lovaknak a roppant kreatív tulajdonosa találta fel a spanyolviaszt azzal, hogy minden szerszám minden hatásának alá veti a lovát - egyszerre, mint ahogy eddig soha senki más, sem kezdő, sem haladó, sem nagydíjas lovas, sem magasiskolás nem teszi - csak ő.

2012. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom kiről van... ezeket a képeket csak kaptam,h mit szólok hozzá, ebben semmi provokáló sincs.Bennem csak az kérdés merült fel aki alap dolgokat nem tud minek tart lovat????Senki sem tökéletes,de ha látta ezt más is az miért nem világosítja fel,h így nem jó?
2012. dec. 27. 17:39
 9/20 anonim ***** válasza:

A kapicánra lehet kikötőt rakni, hiszen arra valók a rakta lévő kis karikák. Az viszont már más kérdés, hogy ha már kapicán van rajta, akkor miért van zabla a szájában, vagy a kikötő mellé minek gouge - nem is értem hogy miért nem rakott fel még pluszban egy veirotert. Az már nem fért fel? xD

És akkor még nem is említettem a fásli+ínvédő kombinációt, nem mellesleg ekkora ínvédőt mi a pónira szoktunk felrakni. Az ilyen emberek szoktak szerencsétlen kutyájukra pulcsit meg nardágot adni. Az ok pedig egyszerűen: mert megteheti, van rá pénze, anyuci-apuci támogat és nem hallgat a józan észre, mert ettől képzeli magát vagánynak és függetlennek.

2012. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kapicánra lehet kikötőt rakni, és lehet zablát is. Ami nekem van kapicán, ahhoz direkt voltak szíjak, amivel hozzá lehet csatolni a zablát. Amikor edzőmnél lovagoltuk be a csikókat, akkor is volt amelyikre kapicánt kellett rakni zablával és dupla szárral lovagoltuk, hogy az orrára és a szájára is fejtsünk ki hatást, mert nem értette meg a zabla hatását. Az egyéb dolgokhoz viszont nincs mit mondanom...
2012. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!