Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan tudok ilyen orrféket...

Honnan tudok ilyen orrféket venni és mire is szolgál ez konkrétan?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 28. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem rosszból,de ha azt sem tudod mire jó,miért akarsz venni?
2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
különben ha jól látom hannoveri orrfék
2013. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Valletta ***** válasza:
100%

Ez egy hannoveri orrszíj, arra jó, hogy nem engedi tátogni a lovat, illetve stabilizálja a zabla helyzetét is.

Bármilyen lovasboltban tudsz venni, de hogy pontosan ilyet hol, azt nem tudom (és szerintem csúnya is, mert ez a köteles téma egyáltalán nem illik egy angol kantárhoz).

2013. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Harmas jol mondta megy a pipa.
2013. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Első: Azzal tisztába vagyok hogy ez egy hannoveri orrfék és mi a funkciója! De ki mondta hogy én használni akarom?? És minek szólsz be? Tipikusan egy .... kötekedős ember vagy, ilyenre NEM vagyok kíváncsi. Látom tisztába vagy a dolgokkal..

Többiek: Köszönöm de akkor rosszul kérdeztem.. Igen annak a "köteles" részére vagyok kíváncsi mert a hannoveri orrzós részt tudom, hogy az lenne de pl. azt hiszem ugyanilyet láttam Whitakeréknél is, és kíváncsivá tett mi lehet ez. Az tök mindegy illik e vagy nem csak hogy mi az értelme, nem tudtam rájönni, de megpróbálok rákeresni, hátha találok akár egy angol hlapot róla vagy valami eladó t..

2013. febr. 28. 21:56
 6/21 A kérdező kommentje:
Amúgy az első tudja hogy mire jó???? mert nagyon rosszindulatú, de akkor valószínű okosabb és tudja mi lenne ez :)
2013. febr. 28. 21:57
 7/21 Valletta ***** válasza:

Nem ilyet láttál? Ezt az ő nevével fémjelzett cuccok között találtam.

[link]

2013. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Fhú épp most néztem ezt a hlapot de nem volt kedvem már végig nézni! igen igen ilyesmi, amúgy énis találtam egy másikat épp most: [link]

Azért szerintem kinézetre sem rossz :) Kár hogy Mo-n nem kapható :) De aki tud hozatni valahonnan írjon nekem privátot vevő lennék rá :)

2013. febr. 28. 22:09
 9/21 Valletta ***** válasza:

Ez egy sima kötél, biztosan meg lehet házilag is oldani, nehogy már külföldről rendelj kötelet. :)


Közben utánanéztem, hogy mire jó. Azt írják, hogy keményebb lovaknál használatos, mert durvább a felülete, mint a bőré (főleg ha jól rá is feszítenek, gondolom én).

2013. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az enyém nem mondom hogy kemény, de azt se hogy hú de puha ló (sajnos nem volt a legjobban lovagolva, profi kézben alig-alig járt), inkább a keményebb felé hajlik. Kipróbálnám azért ezt :-) Mondjuk ismerek egy jó bőröst, próbálok csináltatni vele. Amúgy ez a whitakeres orrszíj 11 ezer körül fáj, még hozzájön a pk, hát nem olcsó. Inkább tényleg csináltatok.
2013. febr. 28. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!