Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas középiskola van? Hol?...

Lovas középiskola van? Hol? 2. kerület?

Figyelt kérdés
6 osztályos?

2013. márc. 3. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovas középiskolákat olyan helyeken tudok, mint Bábolna, Kaposvár vagy Győr. A 2. ker-ben fogalmam sincs, milyen középiskolák vannak, de szinte kizártnak tartom, hogy lenne lovas, ahhoz ugyanis általában lovarda is tartozik és ilyesmit nem láttam arrafelé, pedig laktam ott egy ideig. Hatosztályosról pedig ebben a vonatkozásban nem hallottam még.
2013. márc. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs a 2. kerületben lovas gimnázium, de egyáltalán Budapesten sehol ha jól tudom. Egyébként a Hidász utcai Honvéd lovarda szerintem 2. kerület.
2013. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na nem úgy :D :p,Gimnázium pomáz, vagy csak 30 km es körzetében budapestnek igazi gimi,lovasoknak
2013. márc. 8. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy lovas vagy bármilyen gimibe járhatsz..

Ha kifejezetten lovas gimit keresel akkor hagyd abba mert nem fogsz találni... lovas szakközép és szakiskolák vannak (Bábolna, Kaposvár, Győr, Kiskunfélegyháza, Kecskemét ..)

6osztályos gimi meg elég sok van..

2013. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 flóra13 ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, akkor ilyen lovas középiskola nincs, mert én is kerestem ilyet, de nem tudom, vagy hát jó lene már most a lovakra szakosodni, de szakmát még nem akarok tanulni, szóval jó lenne, ha lenne ilyen.:-)
2013. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 flóra13 ***** válasza:
Nem rég hallotam ilyenről, a Pettkó-szandter Tibor Lovas Szakképző Iskola és a Kisbéri Gimnázium hozott létre egy 4 éves érettségit adó képzést amiben megtanítják neked az sima gimis anyagokat és emelett még, lovaglást, fogathajtást versenyzést, ló anatómiát is tanítanak:-)
2013. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Van lovas középiskola Kispesten a 19. kerületben. Zsoké suli. Én fontolom, hogy majd oda megyek, de még csak most megyek ősszel 7.-be ezért még van időm. Ebben az iskolában az a baj, hogy ez keresztény iskola, de nincs benne semmilyen olyan tantárgy. Én nem tudom, hogy mennyire keresztény.

Iskola neve: Jerikó Keresztény Humán Gimnázium

Itt egy link, ha még érdekel nézd meg itt sok mindent megtudhatsz. ;) [link]

Remélem segítettem.

2013. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kisbéren van ha tudtam segiteni :)
2014. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!