Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás Vácon?

Lovaglás Vácon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban olyan lovaglási lehetőség érdekelne Vácon, és környékén, amiről személyes tapasztalatok van.


Köszönöm



2013. márc. 4. 11:44
 1/7 Bogyigazdi ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert eddig Egy olyan tanárral találkoztam, aki nem visz ki egyből terepre, hanem normálisan tanít is. De ő Fóton van azóta. De ott olyan jó, megeri egy órát vonatozni :)
2013. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sok lovi van Vácon? Te váci vagy?
2013. márc. 5. 11:30
 3/7 anonim válasza:
Keressétek meg az Álomvölgy- tanyát Rádon. Sztem jók
2013. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bogyigazdi ***** válasza:

Igen, én váci vagyok.

Olyan igazi lovardát nem tudok vácon, csak olyan 3-5 lóval rendelkezőt. Én is olyannál kezdtem akinek2loa van, és nem igazán tanított, csak fel a lóra, és ha "megy" az ügetés, akkor mehetsz is terepre. Se a tartásra se a lábtartásra nem fordít időt, hogy jól berögzüljön.....aztán újra kellett tanulni lovagolni, jó testtartással....aztán olyan helyen is voltam ahol rögtön kivitt terepre, meg se nézte hogy tudok-e, vagy csak kacsa.....de van Vácdulán egy tanya, de oda kocsival érdemes kimenni, ha nem akarsz 4órát várni buszra, vagy sétálni...:)

Te váci vagy? Mennyi idős?

2013. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aranyalma Lovarda.:-) Vácon van.
2013. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bogyigazdi ***** válasza:
Az az egyik ahol voltam. De van kinek beválik.
2013. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aranyalma lovarda a legjobb!! :)
2014. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!