Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen az Annahegyi lovarda?

Milyen az Annahegyi lovarda?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a lovardáról? Vagy törökbálinton esetlen melyik lovardába érdemes lovagolni?

2013. márc. 2. 22:13
 1/10 nagy andrea lilla válasza:
10%
Én jártam oda lovagolni. Nagyon rossz. Hozzád se szólva felszerszámoznak egy lovat,persze neked azt tilos mert szó szerint idézem: Vakargasd a saját lovadat! mondja nekem a csak mikor ő meg csak munkás,én meg lovagolni mentem pénzért,mellesleg versenyeztem is szóval nem egy béna vagyok,16éve kezdtem. Meg mikor volt egy eladó ló és meg akartam venni,másnap azt mondta a tulaj h nem is eladó. Akkor minek mondja? meg a z elején még az árról is beszéltünk. szóval pocsék hely.
2013. márc. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ango válasza:
0%

Nem ajánlom. Semmire se, sem tanulni, sem bértartani. Igazán magasszintű, jó oktatást ne várj ott, egyrészt nincs hozzá ló, másrészt az oktatók se törik magukat olyan nagyon a lovasokért. Bértartás jónak tűnik, minden szépet megígérnek, de utána általában jó, ha felét kapod. (Lovászok kegyén múlik, hogy a igazából lovaddal mi van...)

Évekig jártam oda, full kezdőként, és azt hiszem életem végéig bánni fogom. Aki úgy kerül oda, hogy nincs különösebb tapasztalata, sokáig nem veszi észre, de azzal a lovival nem csak egy-két dolog problémás, és nem csak kicsit, még ha mostanában kicsit ki is lett pofozva.


Előttem válaszoló! Ne akadj ki a tulaj viselkedésén, állandóan ezt csinálja. Ha az ottani lovak egészségi állapotát veszem alapul, te jártál jobban.


Kérdező! Törökbálinton egy-két éve nyíltak ilyen mini, családias, hobbista kis lovardák, sajnos egyiket se ismerem, neten kéne nézelődni utánuk. Én ezerszer inkább azokkal tennék próbát a helyedben, jó eséllyel sokkal biztonságosabbak, mint Annahegy.

2013. márc. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 6. 15:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam lovagolni ott.. hát már megértem h miért mondjátok ezeket.. majd még nézek más hely után is. :)
2013. ápr. 6. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én nem ismerem az Annahegyi lovardáát...

De én törökbálinton egy Isu Tanya nevű kis farmra járok lovagolni,elég kicsi hely,semmi extra,de nagyon családias a légkőr jók a lovak,és hát én teljesen kezdőént nem ajánlom,de ha már tudsz szabadon ügetni,vágtázni,és esetleg már terepen is voltál,akkor nagyon sokat lehet haladni onnantól.Ha érdekel,akkor írj e-mailt :) szabolora@gmail.com

2013. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Na figyeljetek ide! Kussban maradhadtok mert én oda járok lovagolni és nagyon jól tanítanak és a lovak is nagyon jók! Ki tartott nektek edzést ha ilyeneket mondtok?( a nevét irjatok ha tudjatok vagy hogy nagyjabol hogy nez ki) amugy en először a Petneházy lovasklubban lovagoltam szep hely de nagyon szarul tanitanak ott! Azt se mondtak meg hogy mi a lo neve meg azt hogy mi fontos... Aztán mentem Annahegyre ahol nagyon sokat tanultam! (Amugy minden edzes elott es utan lepucolhatom es felnyergelhetem a lovat ha akarom!!! Szóval haggyatok a hulyesegeitekkel!!!!!!!!
2014. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó válaszoló ne erőlködj!Valóban szar hely. Barátnőm oda járt 1-2 évig több balesett érte,mint engem 11 év alatt + kirugták az oktatót,mert ivott és rosszul álította fel az ugró akadályt barátnőmnek..ha kiabálva nem jönnek át a másik pályáról valószínűleg nem kis balesett lett volna belőle.. :) Ennyit a 'nagy' Annahegyi lovardádról..
2014. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Hm… 1 pálya van
2015. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nagyon régi a kérdés, de azért írok..

Egy ideje eléggé lepukkank, de most kezd ismét visszatérni.( Én itt dolgoztam és most mentem vissza..)

2022. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*lepukkant
2022. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!