Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Normális ha prüszkölésnél jön...

Normális ha prüszkölésnél jön valami az orrából?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A hosszú prüsszögés a belső megelégedettség jele, ha hirtelen, röviden prüsszög, tisztogatja az orrjáratait. Kerülhetett bele kosz, por, ami nyilván ki is jön. Ha taknyos, az lehet sima nátha, de nyilván komolyabb is (például ha a kaja jön az orrából, akkor NAGYON nagy gond van!).
2013. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyira azért nem komoly...csak mondom múltkor futószár közben lettem rá figyelmes...de akkor szerintem is akkor az orrát tisztította..mert csak akkor csinálja ha lovagolom vagy futószárnál.. úgy tudom ha náthás akkor az istállóban is csinálja.de javítsatok ki ha tévedek.
2013. márc. 5. 20:59
 3/4 Emyke031 ***** válasza:
Munka közben a portól "folyhat picit" jobban az orra. Ez normális. - Ha tüsszent, az is. :)
2013. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor megnyugodtam :)
2013. márc. 6. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!