Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A voltizs nem kényelmetlen a...

A voltizs nem kényelmetlen a ló hátának?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
De. Ugyanakkor a ló háta azt szereti legjobban, ha semmi nincs rajta, magyarul nem csak az kényelmetlen neki.
2013. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is sajnálom azért őket, lehet, hogy szép meg minden, de amikor felugranak, aztán vissza huppannak a ló hátára, azért az elég kellemetlen lehet neki...
2013. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valletta ***** válasza:
67%
Azért itt tornászokról van szó, nem nagyon huppannak azok sehova, az alátét pedig nagyon vastag, szóval én azt mondanám, hogy egy szőrén ülő átlaglovas sokkalta kényelmetlenebb lehet, mint egy fél voltizscsapat megfelelő felszereléssel.
2013. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy voltizs - olimpiai csapat fan, de azért láttam már, miket tudnak a vágtázó ló hátán csinálni... a vágtázó ló hátán történő kézenálláshoz szerintem minimum atombiztos lovaglótudás kell, és ha ez megvan, akkor nem hinném, hogy jellemző lenne az, hogy szétütik a ló hátát. Pluszban: tornászokról beszélünk, az izomzatuk és állóképességük megvan a dologhoz.
2013. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az más kérdés, hogy ki unatkozott ennyire, hogy ült a lovardában, elmélkedett, hogy már annyira unja a szokásos lovaglást, terepezést, a full galopp sem izgalmas már, mit csináljon... és akkor jött az ötlet hogy RSG gyakorlatokat futószáron, vágtában a ló hátán! Annyira adja magát! :D
2013. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!