Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy filmes színész/énekes...

Egy filmes színész/énekes hogy tarthat lovat?

Figyelt kérdés

Vagyis hogy tudja válalni érte a felelősséget?

értem én hogy lehetnek rá emberei,de akkor a ló egyáltalán is ismeri?

mert ha mondjuk koncetrje vagy egy sorozatbeli állása van,akkor hogy tud foglalkozni a lóval? Vagy ha turnéra kell mennie stb.....

De a legfontosabb: hogy tud kötődést létrehozni a lovával?

vagy a híres emberek nem engedhetnek meg maguknak egy lovat?


de most tényleg.

Ne küldjetek bunkó válaszokat,bocsi a helyesírásért!

előre is kösszi



2013. márc. 8. 22:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Amúgy ha alá kell támasztanom a mondandómat, akkor leírom a referenciáimat itthon és Németországban, és megosztom veled a saját tapasztalataimat is. Lovakkal dolgozom, és van ilyenekről bőven tapasztalatom! Sőt, utánam is érdeklődhetsz, hogy igazat mondtam-e!
2013. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Kedves 18.

"Erre csak annyit, hogy nézz már bele a Facebookon a Lovas csoportba. Mást se lehet már ott olvasni, csak, hogy tartanak lovat, pattognak, ők a profik, az okosak, a tökéletesek..."

Hát nem tudom, ki hogy van vele, de nem tud érdekelni ezeknek az embereknek a pattogása. Mindenki foglalkozzon magával, és hatalmas lesz a béke.


"...és aztán kiderül, hogy jó, ha egy évben egyszer kimennek a saját lovukhoz."

Nem a másik végletről beszéltem. Nem azokról, akik kinéznek havi 1x. De úgy látom, itt csak ez a két véglet létezik.

Sokan emlegették a "kifogást úgy is lehet találni" dolgot. Hát igen. Erre csak azt tudom mondani, hogy aki meg soha nem próbálta az ellen-oldalt, annak könnyen nagy a szája, könnyen háborog, és simán osztja az észt meg a "minek ennek lovat". Én most pl. elkezdtem az egyetemet munka mellett, hogy a lovamat el tudjam tartani a jövőben is normálisan. Ennek pedig az az ára, hogy nem lehetek kint heti 5x, hiába szeretném, valamint szükségem van mások segítségére. Bár tudom, rossz kifogás. Holnap el is adom a lovam. Komolyan, nevetséges...

2013. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de tényleg csak kifogás! Egyetemet mellett is lovaztam, munka mellett is, és gyerekek mellett is lovazok. Aki akar, az szakít rá időt. Sajnálom, de ez a véleményem! Állandóan azt lehet hallani, hogy mert Magyarország ilyen olyan, és íme, hogy miért.. Kinn Németországban a lovardákban én sosem hallottam azt, hogy jajjj most sokat dolgoztam ma, és nem megyek ki. Ez volt az elsődleges dolog, amit észre lehetett venni: a hozzáállás. Persze most nyugodtan jöhettek a cinizmussal, de inkább példát vehetnénk tőlük és a hozzáállásukról! Ne mesélje be már nekem valaki, hogy heti 2-3-szor nem tud kijutni egy lóhoz (leszámítva, ha beteg, vagy ilyesmi), de a legtöbbször csak a lustaság beszél az emberekből. Keresgessétek csak a kifogást, de aztán nem kell csodálkozni, hogy itt tartunk, ahol tartunk.
2013. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
De tudjátok mit? Akkor ne menjetek ki a lovatokhoz! Úgyis mindenki olyan profi és sokkal jobban tudja, főleg a kifogásokat gyártani! Ha így nektek megfelel, akkor lelkünk rajta!
2013. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A sztárokat meg istenítsük, hiszen ők szinte nem tettek semmit, csak egy szerepért milliókat kaptak. Sokat letettek az asztalra, és a sztároknak mindent szabad! Gratulálok!
2013. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem a heti 2-3-ról beszéltünk :) Hanem a két végletről, tudod. A heti 5-6-7-ről. De mindegy.
2013. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ja, és csak egyetem mellett, meg csak munka nem egyenlő egyetem és fullos munka mellett - egy időben. De akkor ne értsd meg. Valóban gyerekjáték.
2013. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Fullos munkám van, ha úgy tetszik!
2013. márc. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Látom nem nagyon tudjuk megérteni egymást. Mindegy, legalább jól felhúztuk egymás agyát :) Részemről végeztem.
2013. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Ö már nem is tudom miről van szó :-S

Viszont azt én is látom hogy forr a levegő....

2013. márc. 15. 20:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!