Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Tudom, ezt a csikót már mutattam, de kíváncsi lennék ti milyen hibákat vesztek észre rajta. Elég gyatra élete volt mielőtt megvettem.

Ő egy egy éves csődör. Milyen ló lehet belőle? Nem, versenyezni nem szeretnék :) Milyen színű lesz szerintetek?



2013. márc. 11. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A hátulja gyengének tűnik. Csánk, csüd...


Kicsit mintha franciás lenne, de nincs róla jó kép elölről, pedig jó lenne látni mennyire szűk az eleje.


Ezek a beállítások nem igazán alkalmasak arra, hogy komolyabb megállapításokat tegyünk.


A színe már ilyen marad. Méretében nem látok nagy bajt, de képről nem lehet megmondani.

2013. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keresek akkor szemből is képet. Franciás igen..:/
2013. márc. 11. 10:49
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Állóhelyzetben nem találtam csak régit.

2013. márc. 11. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tűnik nagyon szűknek, de a patájára figyelni kell. Bakpatásnak tűnik az nem szerencsés.


Máskor ha küllemi "bírálatot" szeretnél, akkor feltétlenül álló helyzetből készíts róla képet, úgy hogy teljes négy lábon áll és egyenesen tartja a fejét. Kell kép szemből, hátulról és természetesen két oldalról. Így mozgásban nem látni sokat, főleg így össze vissza. Ja és egyenes talajon álljon.

2013. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, kérek segítséget a fotóhoz, és vezetőszáron, álló helyzetben csinálok róla képet mondjuk betonon. A kérdést újra kiteszem majd :)
2013. márc. 11. 15:29
 6/6 A kérdező kommentje:
képeket*
2013. márc. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!