Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok :DD tudom nem ide...

Lovasok :DD tudom nem ide kéne ezt írnom de azért jó lenne ha válaszolnátok :DD Vélemény? ://. Többi lent :DD

Figyelt kérdés
az eggyik legjobb barátnőmmel járok lovagolni. még nem vagyunk annyira jó lovasok de már ugratunk.. egyszer azzal jön hogy ő szülei lovat fognak venni neki... és tudja hogy mi nem engedhetjük meg magunknak hogy lovat vegyünk.. ő el van kényeztetve... de engem nagyon idegesit hogy 13 éves létére lovat akar venni. még a saját házi állatait is a szülei gondozzák. már mondtam neki ezt és ilyet mondott hogy jaaaj csak féltékeny vagy..
2013. márc. 11. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Igen, féltékeny és irigy vagy rettentőre, de ez ilyen korban eléggé jellemző.
2013. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Valletta ***** válasza:
35%
És így állsz az egyik legjobb barátnődhöz? Látom te se tanultál sok alázatot a lovardában, ahová jársz.
2013. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
neem :DD már nagyon sokszor segitettem neki hogy milyen színű legyen hol vegyék stb.... de néha átmegy ördögbe és az orromalá dörgöli hogy neki lesz lova nekem meg nem...
2013. márc. 11. 18:44
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Mi ezt rohadtul meg fogjuk tudni mondani szerintem is. Egyébként igen, féltékeny vagy. Ha a szülei és ő is úgy gondolják, akkor fognak lovat venni. Nem kéne azért nem venniük lovat, mert hogy te nem engedheted meg magadnak. Ha tud valamennyire lovagolni, jól bánik a lovakkal miért ne lehetne lova? Nálunk van egy lány, úgy lett lova, hogy a vágtát sem tudta kiülni. A lónak semmi baja sem lett, mert bánni tudott vele. Ma a lány országos díjugratóbajnok...
2013. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%

előző vok

Szerintem csak örül, vagy csak húzni akar, hülyeségből. :D Mi meg k***ázzuk egymást néha. xD

2013. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de ő nem ért a lovakhoz... szóval vagyis ért ... de nem annyira szerintem nem kéne neki még ló.. de hát nem tudok mit tenni :DD megpróbálok nem féltékeny lenni.. de tudjátok elég nehéz...
2013. márc. 11. 18:50
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Persze neked kéne ló. Ha ő sem ért annyira a lovakhoz, akkor te sem. És neked sem kéne ló. És igenis azt kell hogy mondjam, hogy rettentően irigy vagy. Persze, hogy nehéz elfogadnod, hogy az álmod csak a barátnődnek valósulhat meg, de ezt ne kend arra, hogy ő milyen lovas. Csak kifogásokat keresel.Lehet az is, hogy megembereli magát és egy lóval tudni fog bánni, ha viszont nem, akkor sem kell neked ezügyben intézkedni. Engem speciel kiráz a hideg, mikor a legjobb barátnőm féltékenykedik rám. Csak az örömömet akartam én is megosztani, mert nekem is lesz egy lovam. Én viszont anatómiát és viselkedéstant olvasok, tapasztalt vagyok és felelősségteljes. Az a szülei baja, ha egy lovat vesznek annak a gyereküknek, aki nem tud vele bánni. Ebből baleset is lehet és akkor rájönnek, mekkora hibát követtek el. Ezzel azonban neked nem felelősséged szembesíteni senkit. Sajnos manapság az kap lovat, akinek van pénze. Ha ez nem így lenne, akkor a lovak 20%lenne eladva.
2013. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 x) ***** válasza:
53%

Majd írj egy üzenetet 2-3 év múlva amikorra a barátnőd annyira elb.ssza a lovát, hogy a közelébe se lehet menni...

De attól függetlenül, hogy a barátnőd elkényeztetett kis p.csa és 0 hozzáértéssel is kap lovat, szerintem is féltékeny vagy rá. El tudom képzelni mennyire lehet igazi az a barátság ha ilyeneket csináltok egymással. Nem tudom, hogy titeket nevelnek-e rosszul, de mikor én lovat kaptam eszembe se jutott a legjobb barátnőm orra alá dörgölni, ő pedig sose szólt egy rossz szót se amiért lovat kaptam. Szépen megvártuk amíg nekik is összegyűlik egy lóra, és azután együtt lovagoltunk. De lehet hogy ez ma már nem "trendi".

2013. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 sippara ***** válasza:
82%
Pont az ilyet lehet nagyon prímán "kihasználni". Nyugodtan ajánld fel (ha még nem tetted), hogy segítesz neki a ló körüli teendőkben. Ha ennyire felelőtlen típus, hogy a többi állatot is a szülei gondozzák, egy-két éven belül nagy eséllyel lesz egy "saját" lovad, akit te látsz el teljes mértékben, nagyrészt te lovagolod, de egy filléredbe sem kerül, mindössze annyiba, hogy néha a barátnőd is ráül és "papíron" az ő lova :)
2013. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy anno mikor a barátnőmnek még nem volt lova, akkor felajánlottam neki, hogy bármikor jöhet rajta lovagolni, iskolalovon lovagoltam, hogy ő ráülhessen.
2013. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!