Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A vazelin használható valamire...

A vazelin használható valamire a lovaknál?

Figyelt kérdés

Jó valamire a vazelin?

esetleg a felszerelésre ?



2013. márc. 11. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
bőrápolásra
2013. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Valletta ***** válasza:
Fotózáshoz bekenheted vele az orrát és a szemkörnyékét. Militaryban pedig a ló szügyére, lábaira kenik, hogy jobban csússzon.
2013. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A pata zsírt helyetesítheti ?
2013. márc. 11. 21:32
 4/8 Valletta ***** válasza:
Végülis, akár házi patazsírt is készíthetsz belőle, de ezt-azt még hozzá kell keverni.
2013. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csüdsömörre is jó
2013. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csüdsömörre NEM jó. De ha feltörted az oldalát sarkantyúval, vagy olyan a csizmád hogy az kidörzsölte, akkor ott bekenheted vazelinnel az oldalát és nem fogja tovább törni. Ezen kívül a csizma ápolására is jó, de én csak azt szoktam vele, kantárt nyerget nem szeretem. Biztos elmegy patazsírként is, de nem olyan drága a patazsír, és egyébként is sokkal jobb a pataolaj.
2013. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Emyke031 ***** válasza:
Sömörre tényleg épp rossz. (-Azt fertőtleníteni, és leszárítani, ... kell, nem épp benedvesíteni még.)
2013. márc. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lovascuccokra (bőr) rákened kicsit rajtahagyod és letörlöd és fényes lesz... meg csizma, cipő.. én erre használom
2013. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!