Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az unikornis...

Mi a véleményetek az unikornis lovardáról?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék járni edzésekre a saját lovammal nem tartanám ott bértartásba hogy az ugy lehetséges e mijenek az oktatók

és a környezet ?


2013. márc. 14. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem olyan jó
2013. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Valletta ***** válasza:

Esetleg nézd meg a honlapjukat.

A díjlovas edzőjük kiemelt edző (az országban összesen öt van), a díjugrató edzőjük pedig országos bajnokin 4. Annyira szar csak nem lehet ott.

2013. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami eszméletlen gyönyörű hely, marha drága a bértartás, de csodaszép, igényes a pálya, az edzés is kulturáltan, profin zajlik, (bár edzésen nem voltam, csak láttam, aranyosak voltak, nem kiabáltak hanem vmi fur cuccal beszélgettek) Van nagy fedeles, mellette fűtött büfé, aminek üvegfala van, és belátni a fedelesbe, díjlovas négyszög, ugrópálya, körkarám, ha lenne ennyi pénzem, tuti ott tartanám, én nagoyn ajánlom, bár nem tudom, mennyit karámozzák őket, ez lehet hátrány. (80-85ezer/hó)
2013. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Díjlovasként biztos egy paradicsom, díjugratóként szerintem díjugrató lovardát kell keresni, mert a díjlovasok és a díjugratók ki tudják ám csinálni egymást. Egyébként gyönyörű hely, csak ajánlani tudom.
2013. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!