Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek a kengyelnek mi az értelme?

Ennek a kengyelnek mi az értelme?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal veszélyesebb, nem? Nem tud kicsúszni a lába, ráadásul még a hátsó szíj is megakadályozná ezt. Fóleg, még azért is hülyeség szerintem, mert nehezebb a segítségeket adni, nem? (pl. díjlovasnyeregben) Még soha nem láttam ilyet!

[link]



2013. márc. 16. 11:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez a kengyel szörnyű, de a mágneses az nem hülyeség. Ha valaki épp vesz egy csizmát akkor akár vehet olyat ami abba a kengyelbe való, mert díjugratásnál bizony sokszor előfordul hogy a lovas elhagyja a kengyelt. Na és elhiheti mindenki hogy nem olyan jó dolog kengyel nélkül menni 135-140-en, ezekről tapasztalatból mesélhetnék, nagyobbról meg a nálam nagyobb lovasokat kérdezzétek. Azért nem lesz mégse soha olyan kengyelem, mert szerintem csúnya.
2013. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!