Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok eladó izabella fakó...

Tudtok eladó izabella fakó lovat? 150-160cm ár:maximum 300000

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 05:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hanem, hogy ezen kívül minden más mindegy... Jó, ennyiért kap egy 25 éves nyugdíjas papírok nélküli lovat, de marmagassága és ára stimm. Vagy belovagolatlan, totál nyers csikót, amit 3-4 éves koráig csak tart, utána meg fizeti a belovaglót... Ha díjugratni akar, akkor az edzőt is, mert egy frissen belovagolt csikóval nem fog tudni ugatni csak úgy, ráadásul azt a csikót előtte még bőven idomítani kell.

Ráadásul itt még nem beszéltünk arról, hogy a ló fajtatiszta-e, vannak-e papírjai, milyen a kiállása, külleme...? Ja, hogy minden mindegy, csak szép legyen a színe? Lehet kehes, karórágó, leveglőnyelő, lábproblémás, akármi?

2013. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Valletta ***** válasza:
Ezt szerintem ő sem gondolta komolyan, hogy legyen a ló izabella, a többi nem érdekes. Ha olyan nagyon szerelmes ebbe a színbe, akkor válogasson kedvére, de elég sokáig el fog tartani mire megfelelő lovat talál.
2013. márc. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Bár hihetetlen, de senki nem adott normális választ. A kérdező segítséget kért, hogy fakó szőrzetű, 150 cm marmagasságú eladó lóról tud e valaki. SZÖVEGÉRTÉS!

Ehhez képest a "jó lónak nincs színe" féle hasonló haszontalan válaszolók lepték el a kérdést. Ha valaki segítséget kér, akkor mi a fenének az okoskodás, amikor senki az ég egy adta világon NEM KIVÁNCSI RÁ!


Kedves kérdező!

Én Győrben ismerek egy lovardát, aminek egy jegytelen, valamint egy jegyekkel kancát szeretnének eladni. Az árat nem tudom biztosra, de lehet hogy egy próbát megér.

Százszorszép Lovasudvar - Győrújbarát

2018. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!