Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fekete lovamhoz melyik szín...

Fekete lovamhoz melyik szín jobb: világoskék vagy bordó? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyéni preferancia, neki tök8, az áll jól rajta, ami Neked tetszik. A fekete egyébként elviekben mindenhez jól áll, tehát a fentebbi két színhez is, a pontos árnyalatot kell látni egymás mellett, és Te tudod, hogy szerinted melyik szebb.
2013. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Pink
2013. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bordó, sötétkék, sötétzöld
2013. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a bordó nagyon szép a feketével.
2013. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A világos szinek állnak jól, nekem is van fekete lovam is és a narancssárga nagyon királyúl állt rajta. Bordó szettem is van, de az anniyra nem... aztán izlés kérdése:)

De citromságra, pink, világokék ezek nagyon szépek a feketén :)

2013. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az élénk szinek mint pl. citrom, narancs, piros, bordó, világos zöld, ha szereted és a ló kanca akkor talán a pink, világoskék szóval az élénk vidám szinek, amik jól feltűnnek a sötét lovon. Még a fehér is. :)
2013. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Otthon hobbira amit csak akarsz, versenyre viszont én biztos nem mennék rikító színű szettben. De egyébként is jobban tetszik a bordó és a többi sötét szín.
2013. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pivekla ***** válasza:

Ha választanom kéne a sötétbordóra szavaznék, a világoskék szerintem nagyon virít fekete lovon.

De igazából teljesen mindegy, hogy mi van rajta, a lényeg hogy neked tetsszen és Ti jól érezzétek magatokat benne.

2013. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)) szerintem a világoskék lesz. <3 *.*
2013. márc. 21. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!