Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kantárkérdés! Sodrott herélt...

Kantárkérdés! Sodrott herélt lovamnak szeretnék 10-15. 000 ft között barna bőr kantárt venni, ti milyet javasolnátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

ezekről mi a véleményetek: [link]

[link]

+ olyan zablát szeretnék venni ami teljes mértékben rézből van, olívás vagy csikózablát, esetleg D zablát, tud valaki?

esetleg nektek ezektől függetlenül melyik a kedvenc kantár típusotok? :)


2013. márc. 21. 15:59
 1/4 Valletta ***** válasza:

Sokan mondják, hogy a Horze kantárak minősége nem a legjobb. Netről egyébként sem érdemes rendelni, személyesen látod csak, hogy a bőr milyen minőségű. Egy egyszerű angol kantár egy hobbilovas igényeit maximálisan kielégíti.


Zablát nyugodtan rendelhetsz, ha tudod a méretet, bőven van választék a neten is.

2013. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
horze termékekről elég sok rosszat halottam már,jobb személyesen végig nézni a kínálatot.Ennyi pénzért már egyedit is kapsz :)
2013. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Horze van és nagyon szeretem! Saját tapasztalatom az, hogy ugyan nem olyan olcsó mint a Fouganza és hasonló szörnyű márkák, de jó minőségű! De egyébként tényleg az a legjobb ha bemész a boltba. Dunakeszin vagy egy hatalmaz Horze lovasáruház, és ott nagyon nagy a kínálat. Szerintem érdemes lenne ott körülnézned! Zabla is nagyon sok van ott!
2013. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2013. márc. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!