Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb mudi kennel?...

Melyik a legjobb mudi kennel? Olyanra gondolok, ahol elsősorban munkára tenyésztenek és tényleg jó eredményeik vannak agilityben és terelésben. Mondhattok külföldit is!

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem tervezem új kutya vásárlását, csak kíváncsi vagyok.
2010. febr. 14. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondűző-Alkonyat :) [link] <3

Kormosvári-Hajtó

2010. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Gondűző-Alkonyattal az a bajom, hogy nem igazán munkaorientált. Nekem az ösztönpróba nem elég. Ők maguk is írják a honlapon, hogy "nem vagyunk élsportolók". A Kormosvári-Hajtó kennelben sok jó munkakutya született, de a honlap alapján küllemtenyészetnek tűnik, az eredményeknél főleg kiállítási eredmények vannak feltüntetve.

Ezekről mi a véleményetek?

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 14. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó kettő a szimpatikus.
2010. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, nekem valahogy nem annyira tetszenek ezek a kutyák. Az utolsó linket már nézegettem máskor is feltűnt hogy milyen sok alom van, láttam olyat is ahol a szuka kétszer ellett egy évben. És elég érdekes kinézetük volt a kölyköknek főleg a régebbieknek. A külföldni mudikat meg sosem tartottam szépnek. Valahogy olyan fura volt a fejük meg a szőrük. De te tudod. A Gondűző alkonyatban lehet hogy nem őrült munkakutyák vannak hanem családtagok, de nagy hangsúlyt fektetnek a munkakészségre! Nincsenek szabálytalan színek (ellenben a többinél sokszor láttam) viszont nem zárnak ki egy kutyát csak azért mert 'túl' nagy. Láttam már sok 'törpe mudit' a mérethatár miatt, szerintem ez egy nagyon jó kennel. És szépek is a kutyáik. De ha megvan ami tetszik akkor miért kérdezed? Van a netboardon (azt hiszem) mudis fórum, ott talán kérhetsz segítséget hogy kinek honnan van kutyája és dolgozik-e vele.
2010. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és nekem nagyon fontos a színválaszték, azért is ajánlottam a Gondűzőt, mert sok helyen csak fekete kutyák vannak. Bár nem tudom hogy ez neked mind fontos-e vagy csak a munka, mert nem írtad.
2010. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és az utolsónak amit mutattál feltűnően sok saját kutyája is van.
2010. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nincs meg, melyik tetszik, ezért érdekelne a véleményetek. :)Amúgy köszi a válaszokat.
2010. febr. 15. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!