Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megér ennyit ez a...

Szerintetek megér ennyit ez a kanca?

Figyelt kérdés
[link] nagyon-nagyon tetszik, de nem tudok egy milliót lóra szánni. Viszont nem értek annyira a származásához, stb, hogy nem tudjam mondani, ér-e ennyit. 600-800000 ft körüli lovat keresek, szerintetek ő mennyit ér?

2013. ápr. 8. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Lepontozás gyanús!!!

Nekem puhák a lábai, ilyen lovat meg sem veszek. Nem igazán érdekel a származás, de ilyen árfekvésben legalább a lábai legyenek jók. Lépten nyomon hosszú csüdű lovakat látok tenyésztésben is...

2013. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem teszik, ennyit nem adnék érte, max, ha tenyésztésre kéne.

Amúgy le kéne tisztázni, mire kell a ló, és mi a végső cél, mert simán ugrani bármelyik ló tud 120-ig biztosan, onnantól pedig már lovas függvénye is, illetve, hogy ki és hogyan lovagolta, lovagolja, milyen környezetben nőtt fel, mit evett, mit eszik, stb...

2013. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Megéri.Amugy pl. egy friz nem tud ugrani 120 cm-et.
2013. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél olcsóbban is találsz ilyesmi lovacskát...mondjuk nekem tetszik így első ránézésre:)
2013. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha frízzel akarsz ugrómunkát csinálni, akkor ahhoz nagyon jó, képzett alap ló kell, és még képzettebb, ügyesebb lovas... Amúgy nem lehetetlen, ha nem kezdők, vagy középhaladók vagytok, de a fríz tradicionálisán nem véletlenül díjló vagy fogatló.
2013. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én nem akarok frízzel ugrani, kérlek, ne itt beszéljétek ezt meg, én ezt a kancát szeretném megvenni, az érdekel, mit gondoltok róla.
2013. ápr. 9. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik az egész ló valamiért, de ki kellene menni, megnézni, hogy van tartva, mit eszik, hogy dolgozik vele a tulaj, majd ha annyi alapján tetszik, felülni és kipróbálni, megnézettetni állatorvossal és edzővel.
2013. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem ér ennyit. a származása miatt nem feltétlen jó ló
2013. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!