Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki ismer Budapesten díjlovas...

Ki ismer Budapesten díjlovas edzőt?

Figyelt kérdés
Aki saját ló nélkül is oktat.A 2. és a 12. kerület közelében.

2013. ápr. 8. 19:20
 1/7 Pivekla ***** válasza:
Budapesten ugyan nem, de Budapesthez közel, könnyen megközelíthető helyen (Dunakeszin) oktat Dallos Gyula bácsi a saját lovain. Nála jobb díjlovas edzőt nemigen találsz Magyarországon.
2013. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :)

Azt véletlenül nem tudod megmondani ,hogy díjlovaglásba kezdőket is oktat -e?(Lovaglásban nem csak díjlovaglásban)

2013. ápr. 9. 17:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi egy kicsit félreérthető a zárójeles rész szóval lovagolni tudok de díjlovaglást még nem próbáltam. :)
2013. ápr. 9. 17:27
 4/7 Pivekla ***** válasza:

A "lovagolni tudok" is elég relatív, hiszen a jó lovas holtáig tanul, Dallos Gyula sosem mondaná, hogy tud lovagolni.

Nem tudom, hogy foglalkozik-e kezdőkkel, ha felhívod, megtudod.

2013. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lovaglás alapja a díjlovaglás, tehát ha azt nem próbáltad, a lovaglást se.

Minden alapja, a tereplovaglásé, ugrásé, pólóé, még akár a fogatsporté is... A ló és a lovas idomítottsága sehol sem elhanyagolható, ahol minden mindegy, csak menjen osztán' majd lesz valami, az a galopp (beülik, aztán had menjen), meg a lehető legrosszabb "lovasoktatók", akik kivisznek első alkalomtól terepre, és majd a ló megtanít mindenre, ha meg nem éled túl, van ez így.


Dallos Gyula amúgy remek választás.

2013. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen ,tényleg rosszul írtam azt ,hogy ,tudok lovagolni'

2013. ápr. 18. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Dallos Gyula remek választás, de 15.000Ft 45 perc nála.

Szerintem nagyon megéri ha csak 2-3 havonta mész korrigálni, vagy saját loval edzőtáborva, de kezdő dijlovasként én nem ajánlom:) bár ha birja a pénztárcád akkor minden további nélkül :)

2013. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!