Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudtok véletlenül valami...

Nem tudtok véletlenül valami olyan szerről amivel be lehetne fújni a lovat hogy ne csípkedjék össze a legyek meg a böglyök?

Figyelt kérdés
Már teljesen fel van dagadva neki több helyen a csípésektől a bőre..:/
2013. ápr. 25. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hú, lovam előző gazdija mondta, hogy ő ilyen kutyáknak kapható cuccot vett, egy adagot kb. egy liter vízben oldott fel, és vízpermetzővel lefújta a pacit. A cucc nem tárolható pár óránál tovább...

Szerintem ha bemész állatorvoshoz, akkor ilyet tudnak neked mondani, esetleg adni, a nevét sajna elfelejtettem...


Tökéletes védelmet sajna semmi sem jelent.

2013. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!:))
2013. ápr. 25. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
neostomosan. nem is túl drága. de ez se csodaszer, naponta legalább 3-4-szer kell fújni, hogy hasson... én csak lovagláshoz szoktam befújni. pici ampullát kell asszem 2 liter vízzel felhígítani, de mindez már le lesz írva a használati utasításban.
2013. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ..!:) gondoltam hogy teljes védelmet semmi sem fog nyújtani, de már ez is sokkal jobb mint a semmi..szegénykémnek akkorák lettek a csípései hogy rossz nézni is..:||
2013. ápr. 26. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már összecsipkedték adj neki egy vödör vízbe 2 calcium pezsgőtablettát feloldva. Itasd meg vele, attól majd kicsit jobb lesz neki.

Neostomosan jó, meg olcsó is, sokan ajánlották az almaecetet is, de az nem használt.

2013. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod etetni a lovaddal a fokhagymát, akkor kapjon napi egy fejet és nem fogják megcsípni. Sajnos a legtöbb ló nem eszi meg.
2013. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!

Már be is szereztem a Neostomosan-t:)

2013. ápr. 27. 08:30
 8/8 anonim ***** válasza:
én fokhagyma port és és hozzá nagyon apróra vágott fokhagymát adtam neki, az ínyencnek ég ízlett is :D
2013. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!