Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen lovam...

Szerintetek milyen lovam legyen? És milyen magas legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11 éves vagyok és 147 cm magas. Nagyon szeretnék egy lovat, és anyuék megengedték hogy legyen. Hobbi lónak szeretném tartani. Már meg is van a lovarda hogy hol fogom tartani.Gödön a Szálender tanyán. Nem akarok túl nagy lovat. De itt vannak azok a lovak amilyet szeretnék: lipicai, Buckskin welsh cob, morgan, arab telivér. Ha ezek túl nagyok akkor mondatok légyszives olyanlovakat amik nem pónik és nem is olyan nagyok, de nagyon szépek. Írjátok oda a magasságát. Előre is köszönöm!

2013. ápr. 27. 13:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Angol lovas vagyok, csak azért szeretném a Szálenderen tartani mert anyukám ismeri Simon Évát a Szálender tulajdonosát, már gyerek kora óta, és ezért nekünk olcsóbb lesz a bértartás mert mondta Éva.
2013. ápr. 28. 19:03
 12/20 anonim ***** válasza:

ez pl teljesen jónak tűnik, igaz, hogy nem kicsi, de nem is túl nagy, meg úgy is nőni fogsz még, meg közel is van Gödhöz:


[link]


vagy ez, ha érdekel a hafi:

[link]


vagy egy szép kis fjord:

[link]



vagy itt egy szép kisló, méretben tökéletes

[link]

2013. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. ápr. 28. 19:39
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem haflingit vegyél. Erős, nem túl nagy, és gyönyörű ló. Keress rá nézd meg milyenek. Nem póni. A póninál nagyobb, de egy átlag lonál kisebb. Szóval szerintem ez megfelelő lenne. A haflingi magssága 145-150 cm, vagyiss nem túl nagy! Sok sikert! :)
2013. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

APPALOOSA!!Nekem is az van..

És angolra és westernre..mindettőre tökéletes.

Nagyon intelligens és tanulékony!És angyon barátságos természetű.A marmagassága álltaláőnosan 147-157cm.DE vannak pédányok akkik magasabbak..És ez mér rendes ló..MIVEL mondtad hogy nem szeretnél pónit(Éni sígy voltam vele..megértelek):D

2013. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Előző vagyok-->Az APPALOOSA TÖKÉLETES HOBBILÓNKA IS !! :D
2013. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy ló sem alkalmas EGYSZERRE angol és western stílusra, stílusváltásnál a lovat át kell képezni. Bárki, akinek a lova univerzálisan egyszerre megy mind a kettőben, az max a nyerget váltja, aztán jónapot, a lova meg alulképzett mindkettőhöz.
2013. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A hucul éppen neked való csak szerintem hamar kinövöd!
2013. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Most már 151 cm vagyok, nem pedig 147, mert nőttem
2013. máj. 8. 13:48
 20/20 anonim válasza:
Kedves 17/19!Ki mondta hogy egyszerre mindkettőre?:)Én úgy értettem hogy mindettőre alkalmas,mivel ez nem mindenn lófajta alkalmas..vagy csak hülyén áll neki a westernnyereg :DD
2013. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!