Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen színű lesz ez a csikó?

Milyen színű lesz ez a csikó?

Figyelt kérdés

[link]


És most milyen színűnek mondanátok?

(most dobja le a téli szőrét)



2013. ápr. 28. 18:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kimaradt: májusban lesz 14 hónapos.
2013. ápr. 28. 18:39
 2/15 anonim ***** válasza:
Sötétpej
2013. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pej vagy sötétpej, meg kell nézni, csikóbélyegzési lapján vagy útlevelén minek írták, az árulkodó ;)
2013. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs csikóbélyegzési lapja, egy undorító helyről és istállóból vettem meg, már anyja se volt sehol 5 hónaposan.
2013. ápr. 28. 19:53
 5/15 FannaL ***** válasza:
Mindenféleképpen benne lesz az, hogy pej. Lehet ki fog fakulni sima pejre, vagy marad sötétpej.
2013. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Attól még be kéne süttetni, 0-ás sütést fog kapni, erre tudsz majd lekérni útlevelet neki, oda kerülnek be az oltásai, többek közt. :) Ez fontos, mert értelmes lótulajdonos a nélkül nem is engedi ezt a pacit a sajátja közelébe...

Amúgy jó eséllyel ki fog fakulni, szerintem sima pej lesz végül, de nyilván kiderül, lehet sötét pej éppenséggel. :)

2013. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azt nem igazán értem miért nem lehet más ló közelébe engedni addig, hisz kell a társaság, nem is volt baj.

Lesz mindene idővel.

Eddig a nyári szőre is sötét volt,persze ennyire nem, de majd kiderül, csak kíváncsi vagyok :)

2013. ápr. 29. 16:46
 8/15 anonim ***** válasza:
"Azt nem igazán értem miért nem lehet más ló közelébe engedni addig," - lehet, de én biztos nem engednék egy oltatlan lovat az enyém közelébe, mert halom baja lehet... És mondhatod, hogy volt oltva, ha papírja nincs.
2013. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Férges volt amikor megvettem, küllemi hibái, de rengeteget javult. Féregtelenítve lett, azóta is féregtelenítve van, és kapja az oltásokat folyamatosan. Egy lónak sem lett tőle semmi baja, egyszerűen oda kell figyelni, hogy megkapja a szükséges dolgokat. És ha egy lónak nincsenek papírjai, nem azt jelenti hogy haszontalan, veszélyes, nagyon sok függ az odafigyeléstől :)

Hamarosan minden szükséges papírja meg lesz, de attól még ugyan olyan tündéri, csődörfiúcska marad marad :)

2013. ápr. 29. 19:28
 10/15 A kérdező kommentje:

-állatorvos is megnézte, megvizsgálta.

és tény, hogy ameddig férges volt, kezeltük, addig nem volt lovak közelében, mert ezt különben is így kell.

2013. ápr. 29. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!