Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok jo lovas filmeket?

Tudtok jo lovas filmeket?

Figyelt kérdés
Megkernelek titeket h linkeljetek nkm egy par lovas filmet youtuberol vagy ollyan helyrol ahonnan le lehet tolteni.Ezeken kivul:Vakvagta a jovobe,suttogo,fekete szeseg,holdtanc es pepita
2013. ápr. 29. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

warhorse


gőzöm nincs mi a magyar fordítása. guglizz rá, én angolul néztem :)

2013. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hadak útján magyarul...
2013. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Linkelni nem tudok,de: A paripa, Az ezüst Brumby, Ruffian, a csodakanca
2013. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó sorozat, a Wildfire vagyis Futótűz. 4 évados, régebben az AXN-en ,ent. (nem tudom, hogy most megy e)

[link]

2013. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
köszi, most már ezt is tudom, hogy magyarul mi a címe...bár mivel magyarul nem nézek filmet (mert finoman szólva is rossz a fordítás a legtöbb filmnél) ezért nagy hasznát nem veszem de legalább tudom :D
2013. ápr. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Second Chances,Heartland,Ruffian.A paripa,Flicka 1-2,Holdtánc és Pepita,Gyerek a nyeregben,A derby sztárja,Alina álma,Az álmodó,Vak vágta a jövőbe,Szilaj a vad völgy paripája,A suttógó ,Fekete szépség,Hosszú vágta

Nekem innen a Fekete szépség az egyik favorit azt mindenkinek ajánlom

2013. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!