Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idő alatt tanulhatok...

Mennyi idő alatt tanulhatok meg egyedül lovagolni?

Figyelt kérdés
Régebben lovagoltam párszor de csak futószáron.Ezen a nyáron szeretnék rendszeresen lovagolni járni.Kb mennyi alkalom amíg lovagolhatok futószár nélkül,vagy vágtázhatok futószáron?

2013. ápr. 30. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy akik 5 (?!), vagy csak így "pár" alkalommal ülnek futószáron, azok a végén úgy is tanulnak meg... 20-25 alkalom lenne az ideális, akkor is, ha őstehetség vagy, mert üléshibák akkor is előfordulnak.
2013. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5 alkalom igencsak kevés a biztos ülés kialakításához. Ott csak a ló jóindulatán múlik mikor lobogtatja meg a lovast.
2013. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Laura012 ***** válasza:
Én csak azért voltam 5 alkalommal futószáron mert én régen jártam lovagolni csak 3 vagy 4 hónapot kihagytam.
2013. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
mi a sulival szoktunk menni és a 3. alkalomkor nem volt elég a lovas kisérő és se szó se beszéd elindították a lovat és utána már nagyon könnyen ment: ha azt akarod hogy ELINDUL:jobb lábaddal picit rugd meg az oldalár JOBBRA-BALRA:húzd meg a kantárt jobbra vagy balra attól függ merre szeretnél menni MEGÁLL:mind a két kantárt erősen húzd meg! Egyb én még sosem lovagoltam egyedül csak tegnap :D de nagyon jó volt :DD
2014. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!